Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Желая да си сменя видео картата с по-добра от Club 3D GeForce 210 Noiseless Edition ето и характеристики ако са нужни

Захранващото ми е 300W (мисля, че зор ще намеря добра В-Карта с тази антика, но ...) 4 Рам .. Дуо процесор Е4500 Някакви препоръки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Желая да си сменя видео картата с по-добра от Club 3D GeForce 210 Noiseless Edition ето и характеристики ако са нужни

Захранващото ми е 300W (мисля, че зор ще намеря добра В-Карта с тази антика, но ...) 4 Рам .. Дуо процесор Е4500 Някакви препоръки?

Има ли изискване да е тиха(без вентилаторна), или досегашната е купена просто така? Бюджет за харчене?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами желателно е да е с вентилатор и бюджета ми е до 51,99 евро .. ;Д да кажем до 120-140 лева ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами желателно е да е с вентилатор и бюджета ми е до 51,99 евро .. ;Д да кажем до 120-140 лева ...

Бюджет в евро....Хм, от България ли ще се купува. Моля не ни карайте да гадаем. :)

За всеки случай да дам предложения 1 и 2 .

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS AMD Radeon EAH 6670/DIS/1GB GDDR5: 135.18 лв. - http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-EAH6670-DIS-1GD5 + 5-10 лева може би доставка зависи от къде сте.

ASUS Nvidia GeForce GT 630 1GB GDDR5: 129.59 лв + безплатна доставка - http://www.emag.bg/komponenti-periferni/pc-komponenti/video-platki/video-karta-asus-nvidia-geforce-gt-630-1024mb-gddr5-128bit-hdmi-dvi-pci-e-product

Gainward Nvidia GeForce GT 630 1GB GDDR5: 122.84 лв. + безплатна доставка - http://www.emag.bg/komponenti-periferni/pc-komponenti/video-platki/video-platka-gainward-nvidia-geforce-gt630-1024mb-gddr5-128bit-hdmi-dvi-pci-e-product

пс: ако е за игри то 6670 е по добрия избор!

Редактирано от ФенОмеН (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

работят с 300W ???

Ще работи с 300W но зависи и от захранването. Ако е китайска бомба пак ще запали... но все пак си е китайче... Добре ще е да снимаш захранването от всяка 1 страна с печат/надписи и ги постни тук.

пс: до сега имал ли си проблеми със захранването? GT 210 харчи 30W под товар GT 630 HD 6670 едва ли ще минат 60-70W...

Редактирано от ФенОмеН (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7730 още я няма за продажба у нас за съжаление иначе е идеална.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за дъно asrock k8nf6g-vsta, процесор AMD Althon 64 3000+ и 2ГБ РАМ, каква видео карта бихте препоръчали, за да мога да гледам поне HD видео? В момента карам на интегрираната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за дъно asrock k8nf6g-vsta, процесор AMD Althon 64 3000+ и 2ГБ РАМ, каква видео карта бихте препоръчали, за да мога да гледам поне HD видео? В момента карам на интегрираната.

Отворете си ваша тема не спамете в чужди теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво е захранването ви и колко пари сте заделил за видеокарта.Иначе,реално която и видеокарта да вземете,ще ви свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво е захранването ви и колко пари сте заделил за видеокарта.Иначе,реално която и видеокарта да вземете,ще ви свърши работа.

Захранването е 450W, към кутията Delux иначе съм отделил към 50-60лв. Притеснява ме че pci-e на дъното ми е 1.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е 450W, към кутията Delux иначе съм отделил към 50-60лв. Притеснява ме че pci-e на дъното ми е 1.0

Това че е Pci-е 1.0 не е повод за притеснение, а по-скоро захранването защото не се знае какво му е качеството. В рамките на този бюджет няма да намериш нещо съществено, но все пак ето едно предложение:

GeForce GT440 1GB GDDR5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че е Pci-е 1.0 не е повод за притеснение, а по-скоро захранването защото не се знае какво му е качеството. В рамките на този бюджет няма да намериш нещо съществено, но все пак ето едно предложение:

GeForce GT440 1GB GDDR5

От захранването не мога да се оплача, вече ми служи вярно 7 години, а пък аз и без това, ако е по-скъпа не мога да я използвам пълноценно, защото другите компоненти са слаби.  Колкото до предложението- може да се свържа с продавача и да се разберем.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора за да не отварям нова тема реших да ви попитам тук , има ли значение видео картата дали е ddr2/3 (както при рам-а) или не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има значение ! Засега най-бърза е ddr5 3 е доста по слаба !

Редактирано от Radeon98 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.