Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Предстои ми покупка на първия ми смартфон, и меко казано съм в доста раздвоен. Значи като цяло съм харесъл два модела на Нокиа - Lumia 520 и Lumia 620 .  Приемам и други предложения на цена до 400 лв. максимум, но съм фен на Нокиа и ще се радвам и първия ми смарт да е Нокиа. Интересува ме и каква е точно разликата между тези двата които съм изброил. защото 620 е към 60 лв по скъп, а ако не се лъжа е по стар модел. Благодаря за всички отзовали се и много се надявам, че с Ваша помощ ще напправя правилния избор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо Nokia бе човек? Фенщината е нещо отвратително в света на технологиите. Както едните може да са на върха, така след по-малко от година да са на дъното. Е това се случва с Нокиа в момента... Във върховите модели имат нещо, което да предложат, но пак не им стига, че да направят "нещо"... Потъват със всяка минута. Да не говорим за този Wondows Phone, който едвам, едвам прониква на пазара... Аз лично смятам, че нито Нокия, нито Майкрософт имат какво да предложат оригинално на пазара за този момент и, че и двете компании, сериозно закъсняха. Майкрософт твърде късно си пусна мобилноата система, а Нокиа твърде дълго опорстваше... Резултата: други компании пуснаха далеч по-добри по -качествени апарати с далеч по-добри операционни системи и най-вече- развити! Демек има далеч, далеч по-добри телефони, системи и марки в света от замиращата Нокиа... Имал съм техен телефон, но никога не бих си взел сега... Но ако си чак такъв ненормален фанатик и милееш за тази Нокиа повече от всеки на света- вземи 620...

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо Nokia бе човек? Фенщината е нещо отвратително в света на технологиите. Както едните може да са на върха, така след по-малко от година да са на дъното. Е това се случва с Нокиа в момента... Във върховите модели имат нещо, което да предложат, но пак не им стига, че да направят "нещо"... Потъват със всяка минута. Да не говорим за този Wondows Phone, който едвам, едвам прониква на пазара... Аз лично смятам, че нито Нокия, нито Майкрософт имат какво да предложат оригинално на пазара за този момент и, че и двете компании, сериозно закъсняха. Майкрософт твърде късно си пусна мобилноата система, а Нокиа твърде дълго опорстваше... Резултата: други компании пуснаха далеч по-добри по -качествени апарати с далеч по-добри операционни системи и най-вече- развити! Демек има далеч, далеч по-добри телефони, системи и марки в света от замиращата Нокиа... Имал съм техен телефон, но никога не бих си взел сега... Но ако си чак такъв ненормален фанатик и милееш за тази Нокиа повече от всеки на света- вземи 620...

не съм фанатик на тема Нокиа, не случайно казах, че приемам и други предложения. Просто до сега всичките ми телефони са били нокиа и съм си бил доволен от тях, особено от Е71. В момента Лумиа 520 струва 320 лв. в novtelefon , което според мен си е на оферта, но ако ми предложите нещо по добро.... защо не , точно за това пускам темата тук, да търся помощ, мнения и т.н. все пак ще ми е първи смартфон и не съм много наясно с нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 20/30 лв. не са проблем, ти предлагам да вземеш: Samsung I8190 Galaxy S III mini и/или Samsung I9070 Galaxy S Advance , просто бюджета не ти позволява, да вземеш нещо по-ново. Но и тези никак не са лоши. Успех :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.