Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

Процесор: Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @2.20GHz 2.20 GHz

Исталирана памер(RAM):2,00 ГБ

Тип на системата: 32-битова операциона система

Перо и Докосване(WTF ?! бати превода): Въвеждането с перо или пръст не работи с този дисплей

Име:

Пълно име:

Работна група: WORKGROUP

Активиране на Windows

ИД на продукта: 00426-OEM-8992662-00010

Написах всичко пък вие вземете каквото ви трябва ако искате допълнителна информация ще я дам.

Проблемът е следния:

При включване на PC-то ако компютара е нод 33C градуса трудно засича хардиска и всички други неща който си засича не съм запознат с това. След като ги зареди се показва това: Hardwore Monitor ...

показва всичките си неща но ако е над 33 градуса показва следното Raboot and Sojest proper Boots devise

GF Inert Boot ........ ...... Boot devise and press a key_

Снимката от която гледам не е много ясна :( ако не се покаже това се показва Windows 7

Windows 7 Ultimate но това е от самия лодер и избирам Ултимате за да се зареди без да иска да въведа кей до 30 дена.

не смея да го изключвам защото вчера не можах да го пусна зареди тази температура по 2-3 часа го оставям и се се пуска на 36,34, градуса и ми дава тази грешка която е по горе след 9 часа невключване успях да го влюча чистер е скоро и самата котия и хардиска чрес CClear.Обрал съм прахта която се сабира между перката на захранването,процесора и видео картата.

Не е прейнсталиран от 5-6 месеца.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста неясно излагаш проблема. Опитай по- смислено. Уточни кое на компютъра е 33 градуса- процесор ли, чипсет ли или що. Иначе като съвет бих те посъветвал да опиташ с някаква лайв дистрибуция за сравняване на ефектите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста неясно излагаш проблема. Опитай по- смислено. Уточни кое на компютъра е 33 градуса- процесор ли, чипсет ли или що. Иначе като съвет бих те посъветвал да опиташ с някаква лайв дистрибуция за сравняване на ефектите.

Не ми пише друго само това ми показва, също да спомена, че отвреме на време се чува един звук все едно някой реже ламарина с ъглошлайф. И когато ми заспи компютара трудно се събужда трябва да мине извесно време

Да живее гугъл само където 2рата колона при мен липсва Sys TEmp и това на доло липсва втората колоня ми е CPU Fan

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.