Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Имам питане за следната антика http://www.biostar-usa.com/mbdetails.asp?model=m7ncd%20ultra . 1.Могат ли да се включат 2 хард диска

2.Може ли да кажете кой е най-добрия процесор за дъното(в смисъл с най-вискота тактова честота)

3.Дайте мнение коя е най-добрата видео карта(ако има някоя 256 мб, която да е съвместима, ако не най-добрата 128 мб) Извинете, че пиша малко накратко, но съм от телефона :|

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.

Да можеш да включиш втори твърд диска но трябва да е с  иде интерфейс широкия кабел.

Публикувано изображение

Тук там все още се предлагат нови с гаранция. Дъното е доста старо и вероятно ще има проблеми с разпознаването на по голям диск.

Нета ми е ужасно бавен и не мога да отворя сайта на биостар.

Относно видео картата търси за AGP слот, само втора ръка, че отдавна не се произвеждат.

Разгледайте обявите в продавалник може да има някои процесор подходящ за дъното за 2-3лв.

Търсете някои от следните процесори.

Socket A AMD Athlon XP 3200+ (400MHz) AMD Athlon XP 3000+ (333MHz) AMD Athlon XP 2600+ (266MHz) AMD Sempron 2800+ (333MHz) AMD Athlon 1.4GHz AMD Duron 1.8GHz (266MHz) AMD Duron 1.3GHz

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prodavalnik.com/hdd-seagate-barracuda7200--- 160gb---ide-i21503747 <---------------- Този ще стане ли ?

Всеки иде хард ще стане.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Да могат да се сложат два хард-а гледайте да са 80GB IDE ATA133 шината която ви показа колегата

2. AGP Карта пример Radeon 9000 series HD3450, Gigabyte, Geforce mx400, 5200, 6200, 8x

3. Като гледам Атлон 3200+

4. РАМ DDR DIMM Ако си имате добре но може да погледнете тази: тук.

Успех със свързването.

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.