Премини към съдържанието
wertikal

Търся софтуер за Rockwell External V.90 K56 Vois M

Препоръчан отговор

Случайно ми попадна модем с който преди това са ползвали интернет чрез тел.абонат . На капака на устройството пише Acorp 56000 DATA/FAX/VOICE/MODEM.Включих го но му е необходим софтуер/драйвер или др./Искам да го ползвам и как?Благодаря предварително!

Ивайло Д.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно ми попадна модем с който преди това са ползвали интернет чрез тел.абонат . На капака на устройството пише  Acorp 56000  DATA/FAX/VOICE/MODEM.Включих го но му е необходим софтуер/драйвер или др./Искам да го ползвам и как?Благодаря предварително!

Ивайло Д.

<{POST_SNAPBACK}>

WERTIKAL, работил съм доста години с такъв модем и отдавна. Съмнявам се че наистина искаш да го ползваш. Тези модеми едно време, бяха може би най-добрите за връзка с нета, когато се ползваше такъв от БТК –то и се свързваше с др. модем, отговаряш също на телефонен пост ползван от доставчика (по принцип това беше “Орбител”). Не знам дали БТК все още поддържа тази услуга но може да се разбере лесно.

Сега като си мисля, може да използваш модема евентуално за факс и телефонен секретар. Тези опции обаче създаваха проблеми с аналоговите централи (надявам се че почни не останаха такива вече).

Надявям се да съм ти бил от полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.