Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преинсталирах компютъра си с кирилизиран вариант на Windows XP Professional заедно със Service Pack 3. Намерих начин да имитирам истински софтуер и пуснах автоматичния ъпдейт. Проверката от майкрософт мина успешно и до момента се качиха над 120 актуализации. Една обаче не иска да се инсталира и мисля, че може би проблема е в кирилизирания софтуер... Не съм експерт в тая техника и затова се обръщам за помощ към вас... Това, което не се инсталира е:

Security Update for Windows XP (KB2686509)

Моля да ме насочите къде и какво да пипна за да се оправи проблема! Предварително ви благодаря! :)

На този адрес са данните на компютъра ми...

http://prikachi.com/images/727/6305727t.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм гледал линка, нито конкретният ъпдейт... 1. Когато си с пиратски софтуер защо, по дяволите, трябва да гледаш за всеки възможен ъпдейт и ,НАЙ-вече, да си мислиш, че всичко ще е ОК??? Или, че ще върви без проблеми и ще се ъпдейтва без проблеми? 2. Защо си мислиш, че трябва да имаш всички ъпдейти? Това не е основно изискване, за да работи системата... 3. Защо си мислиш, че ще пренебрегнем законите на Страната ни (Република България), че да ти помогнем да злоупотребиш с този софтуер??? Не искам да си родолюбец, а да си поне малко запознат със законодателните разпоредби и какви наказания следват от неспазването им. Включително лишаването от свобода... 4. Прочел ли си правилата на форума и по-точно на точка "2.10"? Та, да обобщим: - Инсталирай легален софтуер и няма да имаш проблеми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://support.microsoft.com/kb/2686509 Четеш това:

Method 1. Work around the issue automatically

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не става! :(  Колкото до съвета на quickJO  - много добре познавам законите в тая държава! Не искам, а и тук не е мястото за спор по въпроса кое е редно и кое не! Обърнах се с молба за помощ - как да накарам Уиндоуса да премине на английски език? Къде и какво да променя? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В регионалните опции има избор на езика за интерфейса. Ако българския е интегриран значи може да ги сменяш от един на друг.

А проблема не е в езика.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не става! :(  Колкото до съвета на quickJO  - много добре познавам законите в тая държава! Не искам, а и тук не е мястото за спор по въпроса кое е редно и кое не! Обърнах се с молба за помощ - как да накарам Уиндоуса да премине на английски език? Къде и какво да променя? Благодаря!

Пача се отнася до локално ескалиране на привилегии т.е. ако други хора не ползват машината ви можете да го пропуснете

И тук не е мястото да се стимулира ползването на нелегален софтуер. Така че се замислете над думите на колегата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.