Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BAZZINGA

Лаптопа забива

Препоръчан отговор

Забелязвам един проблем от 3 дни,когато ровя в нета,гледам филм или играя неща на моменти забива за 2-3 сек и се оправя.Какво може да причини този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязвам един проблем от 3 дни,когато ровя в нета,гледам филм или играя неща на моменти забива за 2-3 сек и се оправя.Какво може да причини този проблем?

Ако го прави онлайн най-вероятно от Flash Player-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чистене и включване. Обичайното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чистен е преди месец и половина,а чудя се дали не е от Windows щото него не съм го преинсталирал от почти година?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може и от windows-a да е, или нещо ново ако си инсталирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях че с HD Tune ми показва някои лоши сектори дали с преинсталацията ще оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях че с HD Tune ми показва някои лоши сектори дали с преинсталацията ще оправи?

Няма да се оправи.Свали си Това,запиши го като изображение на диск и търси HDD Regenerator

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема ще ползвам тази ако позволи автора. Та и моя започна да забива, преинстал не е правен никога или поне от 3 години,от както е взет /2ра ръка/, което ми е ясно че трябва да се случва на всеки 6 месеца,но този лаптоп се ползва от дъжд на вятър като си ходим на село примерно. За това не знам до колко му е за преинстал уиндоуса.

Обаче друг проблем ме притеснява, от някоко дни започна да издава онзи звук за грешка "Дънн", сещате ли се... само че не излиза никакъв прозорец,от тези на които има червен хикс и съответно пише каква е грешката. Издава си само звука,а не излиза нищо. Обикновено го прави като затварям нещо. Някой знае ли какво може да е? Защо го издава този звук без да излиза никакъв прозорец?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема ще ползвам тази ако позволи автора. Та и моя започна да забива, преинстал не е правен никога или поне от 3 години,от както е взет /2ра ръка/, което ми е ясно че трябва да се случва на всеки 6 месеца,но този лаптоп се ползва от дъжд на вятър като си ходим на село примерно. За това не знам до колко му е за преинстал уиндоуса.

Обаче друг проблем ме притеснява, от някоко дни започна да издава онзи звук за грешка "Дънн", сещате ли се... само че не излиза никакъв прозорец,от тези на които има червен хикс и съответно пише каква е грешката. Издава си само звука,а не излиза нищо. Обикновено го прави като затварям нещо. Някой знае ли какво може да е? Защо го издава този звук без да излиза никакъв прозорец?

Когато има отворени повече прозорци,при опит за затваряне на някой,който е зависим от другите,се получава този звук.Ако уточниш,точно какво се опитваш да затвориш,ще бъде по ясен въпроса.Така си е гадаене...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

............. което ми е ясно че трябва да се случва на всеки 6 месеца,.................

Е те такова правило няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да се оправи.Свали си Това,запиши го като изображение на диск и търси HDD Regenerator

HDD Regenerator не присъства във версия 15 и така нататък. От тук :http://www.hirensbootcd.org/hbcd-v95/  сваляш тази версия на образа и го печеш на CD. Инструмента HDD Regenerator се намира в радела Hard Disk Tools. Дано ти свърши работа.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема може да се трие хард диска почина преди 4 дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

днес от нерви го ударих но нищо

хард диска почина преди 4 дни.

Приемете моите съболезнования :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо май се очертава да си взема едно хубаво геймърско PC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато има отворени повече прозорци,при опит за затваряне на някой,който е зависим от другите,се получава този звук.Ако уточниш,точно какво се опитваш да затвориш,ще бъде по ясен въпроса.Така си е гадаене...

Ами по точно... Мозила в комбинация с Фотошоп, всичко на всичко 2 прозореца. Не знам дали са зависими някак си.. А и 2 прозореца не са много.

Не знам дали е случайно,  но започна да го прави няколко дни след като инсталирах Фотошопа. Не знам дали не го товари много,аз нарочно свалих стара версия CS2, а лаптопа е Тошиба сателит А300-N17 . Дали не е слаб за тази макар стара версия на Фотошоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами по точно... Мозила в комбинация с Фотошоп, всичко на всичко 2 прозореца. Не знам дали са зависими някак си.. А и 2 прозореца не са много.

Не знам дали е случайно,  но започна да го прави няколко дни след като инсталирах Фотошопа. Не знам дали не го товари много,аз нарочно свалих стара версия CS2, а лаптопа е Тошиба сателит А300-N17 . Дали не е слаб за тази макар стара версия на Фотошоп?

От фотошоп идва този звук.Когато се затваря прозорец,с незавършено или невъзможно действие.Това всъщност не е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не е от Фотошоп,защото вчера го направи от затварянето на Мозилата,а Фотошопа беше затворен 2-3 часа по рано. Иначе знам че ,когато има незавършено или не възможно действие издава предупредителен звук,ама не е от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.