Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, от гр. Велинград до гр. Кърджали , ще ми пратят едно кученце (бебе/голдън ретривър). Въпроса ми е някой праштал ли е домашен любимец, по тази куриерска фирма? дали са коректни? Благодаря предварително. П.с. фирмата е :  http://animals-transport.com/

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа за първи път чувам за тази куриерска фирма.. с еконт не става ли ? Те поне са сигурни но си нямам на идея дали работят с животни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам като всички останали. Бухат животинчето в клетка, като тези които си гледал по разните сериали в animal planets и го карат. По-добре се разходи до Велинград сам да си вземеш животинката, особено ако си с дизел, или пък на газ.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия са измамници!Има много оплаквания от тях.http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=40738&page=8

http://forum.dog.bg/topic/42068-%D0%B7%D0%BE%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%B0-%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BB/page__st__40 и има още теми от недоволни клиенти.Представят се за развъдник/транспортна фирма/зоомагазин....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо на света не пращайте животинче с animals transport! Тези хора не трябва да доближават животни. Първо ме размотаваха за датата на пътуването, не се обаждаха, за да ми кажат, че се отлага. Измисляха си тъпи оправдания от сорта на "ветеринарят е възпрепятстван", а в последствие се оказа, че ветеринар изобщо не пътува с куриера. И след като ме размотаваха повече от една седмица се оказа че трябва да платя още пари, за да дойдат и да вземат кученцето. На всичкото отгоре взеха кученцето понеделник вечерта с увещания че ще пристигне при новите си собственици на сутринта, а всъщност са го закарали чак в сряда. За капак на всичко кученцето сега е болно и е на системи, правете си сметка в какви условия е пътувало и как са го хранили ако изобщо са го хранили..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре се разходи до Велинград сам да си вземеш животинката, особено ако си с дизел, или пък на газ.

Не е нито на дизел, нито на газ - все пак е на 15 години :)

Лео експрес транспортират и животинки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нито на дизел, нито на газ - все пак е на 15 години :)

Лео експрес транспортират и животинки

Аз ли съм на 15 години бе сладък? :D

П.п. Послушах съвета на @sliderum :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли съм на 15 години бе сладък? :D

П.п. Послушах съвета на @sliderum :-)

Най -брата фирма за животни е Лео Експрес . И като цяло много по евтини са от големите два конкурента ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.