Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте pc-то ми е DELL optiplex 760 вчера си намерих едно видео 9600gt galaxy и реших да го бодна да видя дали ще тръгне без 6pin power  е не тръгна след което си помислих варианта за адаптер molex > 6pin pci-e power но захранването дори нямаше molex  след което  резнах 4 pin floppy и си сложих molex и се спрях и почнах да се чудя възможно ли е кабелите да изгорят защото другите кабели са по дебили от тези на 4 пиновия . Ей го и захранването ТУК друго което да питам това захранване обикновено ATX ли е и може ли да се смени защото съм сигорен ,че с тва  305w до никаде няма да стигна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това е твоята машина мисля че обикновено АТХ захранване би трябвало да влезе. Но за да сме по - сигурни земи и пробвай от някой приятел преди да купиш защото може и да  се окаже по - голямо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата щаЙЙгица.

Да питам как да развия болтчетата че главите им са почти заоблени и са мега якото стегнати 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно ще ги отвиете но няма друг метод освен внимателно с отверката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак временно ще можели да бича така с тази карта 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак временно ще можели да бича така с тази карта 

По добре недейте дърпа дявола за опашката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.