Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам странен проблем. От няколко дена стария ми компютър започна да ми прави проблеми, Ето го таск мениджера - http://prikachi.com/images/434/6308434O.jpg .След 10 мин. работа на компютъра се качва на 100%.  Другия странен проблем е, че при опит да изтегля нещо от интернет компютъра се изключва ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам странен проблем. От няколко дена стария ми компютър започна да ми прави проблеми, Ето го таск мениджера - http://prikachi.com/images/434/6308434O.jpg .След 10 мин. работа на компютъра се качва на 100%.  Другия странен проблем е, че при опит да изтегля нещо от интернет компютъра се изключва ?!

Искам да попитам.Ти имаш ли място на дял С: ?

Струва ми се доста препълнен. Поне това което виждам на снимката.

Диспечера на задачите, малко неясно се вижда, но можах да видя поне около 40 процеса стартирани.

На моя ком при пуснат плеар, скайп и браузър ми показва около 25 процеса.Това ми говори че ОС не е потдържана.

Пробвал ли си да направиш оптимизация. Ще олекоти работата на компютъра.

А щом се изключва, възможмо е да загрява. Някога правено ли е хардуерно почистване?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра е чистен. Имам 2 гб свободни в Ц. И каква оптимизация ... имам и проблем при опит да изтегля нещо от интернет се изключва ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се карай а прочети темите от подписа ми и дайте информация за компютъра , температури и огледайте за подути кондензатори по дъното и захранването .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.. Малко почистих Ц- то компа се пооправи. Чистен е, махнах малко игри, но само firefox ми зема 232 760k .... С торенти нямам проблеми, но давам пример при опит да изтегля една карта от цс-бг.инфо се изключва и при други сайтове ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото повече е свободното място в системния дял, толкова по-добре. 2GB са крайно недостатъчни. Дай по-хубава снимка на процесите и маркирай да се покажат от всички потребители. Погледни в Event Viewer по времето, когато се е изключил компютъра за записани събития и грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.