Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте всеки път щом пусна някаква игра ми се появява съобщение за около 10 секунди че трябва да използвам резулюция 1280x1024 и 60 херца което е много досадно.Мисля че е защото не съм инсталирал драйвери но монитора е доста стар и май няма налични за windwos7.Монитора е philips 190s ако имате идея как да спра това съобщение :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте всеки път щом пусна някаква игра ми се появява съобщение за около 10 секунди че трябва да използвам резулюция 1280x1024 и 60 херца което е много досадно.Мисля че е защото не съм инсталирал драйвери но монитора е доста стар и май няма налични за windwos7.Монитора е philips 190s ако имате идея как да спра това съобщение :D

Като инсталирате драйвера за монитора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но няма за windows 7 ако може да намерите...

Ето тук когато тръгнеш да си избираш има само за виста http://philips-190s-19inch-lcd-monitor-190s8.drivers.informer.com/

Редактирано от Milen Spasov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A не можеш ли по лесния начин да настроиш резолюцията такава,за каквато получаваш съобщение!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A не можеш ли по лесния начин да настроиш резолюцията такава,за каквато получаваш съобщение!

Не защото не искам всички игри да ги играя на тази резолюция свикнал съм с друга например цс играя на най-ниската.Дали няма начин тези драйвери да се настроят и за windows7 64 бита.Мисля че бях гледал една тема в форума където един човек искше така да му се пренапишат драйверите.

Редактирано от Milen Spasov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има начин и той е във менюто на монитора , просто намерете опцията да не се показва съобщение .

Нямам такъв монитор за да Ви упътя но вярвам че ще я откриете .

ПП. Търсете нещо подобно и няма да Ви досажда :)

Публикувано изображение

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има начин и той е във менюто на монитора , просто намерете опцията да не се показва съобщение .

Нямам такъв монитор за да Ви упътя но вярвам че ще я откриете .

ПП. Търсете нещо подобно и няма да Ви досажда :)

Публикувано изображение

Мерси много оправих се :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.