Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Milen Spasov

Досадно съобщение на монитора

Препоръчан отговор

Здравейте всеки път щом пусна някаква игра ми се появява съобщение за около 10 секунди че трябва да използвам резулюция 1280x1024 и 60 херца което е много досадно.Мисля че е защото не съм инсталирал драйвери но монитора е доста стар и май няма налични за windwos7.Монитора е philips 190s ако имате идея как да спра това съобщение :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте всеки път щом пусна някаква игра ми се появява съобщение за около 10 секунди че трябва да използвам резулюция 1280x1024 и 60 херца което е много досадно.Мисля че е защото не съм инсталирал драйвери но монитора е доста стар и май няма налични за windwos7.Монитора е philips 190s ако имате идея как да спра това съобщение :D

Като инсталирате драйвера за монитора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но няма за windows 7 ако може да намерите...

Ето тук когато тръгнеш да си избираш има само за виста http://philips-190s-19inch-lcd-monitor-190s8.drivers.informer.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A не можеш ли по лесния начин да настроиш резолюцията такава,за каквато получаваш съобщение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A не можеш ли по лесния начин да настроиш резолюцията такава,за каквато получаваш съобщение!

Не защото не искам всички игри да ги играя на тази резолюция свикнал съм с друга например цс играя на най-ниската.Дали няма начин тези драйвери да се настроят и за windows7 64 бита.Мисля че бях гледал една тема в форума където един човек искше така да му се пренапишат драйверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има начин и той е във менюто на монитора , просто намерете опцията да не се показва съобщение .

Нямам такъв монитор за да Ви упътя но вярвам че ще я откриете .

ПП. Търсете нещо подобно и няма да Ви досажда :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има начин и той е във менюто на монитора , просто намерете опцията да не се показва съобщение .

Нямам такъв монитор за да Ви упътя но вярвам че ще я откриете .

ПП. Търсете нещо подобно и няма да Ви досажда :)

Публикувано изображение

Мерси много оправих се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.