Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Scarecrow

Леко пропукване на пластмасата, държаща монитора.

Препоръчан отговор

http://i.imgur.com/ieFue9y.jpg

Забелязах, че на двете места, отбелязани на снимката, пластмасата е пропукана (отдясно е догоре, а отляво е до средата)

Няма проблеми с отварянето и т.н, но ме дразни и ме е страх, че може да е само началото. Възможно ли е да се полее с някакво лепило (и кое да е то) или въобще да се направи каквото и да е, което да смекчи положението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е по-скоро козметичен проблем - пантите са под пластмасата, отделно от нея и са метални.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

!?Ъъъ на колко години е лаптопа и какво е правен?

Моя четири годишен ACER е с подобно шаси и е здрав.

Може би с някакво секундно лепило но ще стане грозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Около 2 години и половина, не е изпускан или нещо такова, старая се да го пазя доколкото мога, единственото което мога да се сетя е да е от някое неволно удряне в гардероб (примерно), разнасяне по рейсове или от резки отваряния..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо от сорта да е отварян и напъван дисплея до край :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо от сорта да е отварян и напъван дисплея до край :(

Изобщо не го пипай! Освен да го загрозиш с две следи от лепило, друго едва ли ще постигнеш.

П.П. jonov, извинявай, че в бързината цитирах твоя коментар, а не който трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.