Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

husi

Търся евтин хостинг

Препоръчан отговор

Незнам точно как стоят нещата в тези но искам да си кача сайта на .net или .com и търся нещо много евтино? сайта е 5mb не искам FreeHosting задължително трябва да е .com или .net Или да регистрирам някъв домейн и да го хоствам от FreeHosting нали е възможно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хост - 1.66лв./месец

Домейн (.com/.net) - 15лв./година

Това са добри оферти.

Ако мислиш, че безплатните ще са добри ... дълбоко се лъжеш.

Безплатния Хост крие опастност да не се отваря сайта от някои мрежи, а от чужбина ъпсурт. Безплатния домейн (.tk) е толкова бавен, че се едно пътуваш от София до Перник през Варна :wors:

Enjoy!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хост - 1.66лв./месец

Домейн (.com/.net) - 15лв./година

Това са добри оферти.

Ако мислиш, че безплатните ще са добри ... дълбоко се лъжеш.

Безплатния Хост крие опастност да не се отваря сайта от някои мрежи, а от чужбина ъпсурт. Безплатния домейн (.tk) е толкова бавен, че се едно пътуваш от София до Перник през Варна :)

Enjoy!

<{POST_SNAPBACK}>

Незнам точно как стават нещата но говоря за безплатерн хостинг не безплатнет-домейн тоес ще регистрирам за 15лв. домейн и ще го хоствам от личния ми компютър с БТК-Бизнес АДСЛ съм имам право на 30мб хостинг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този ADSL каква мислиш че ще ти е скоростта? Upload е направо никакъв. На моята безплатна поща дават 20MB WEB. Може да си регистрираш yoursitename.pisem.net или да избереш от още десетина. Това поне се вижда отвсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този ADSL каква мислиш че ще ти е скоростта? Upload е направо никакъв.

На моята безплатна поща дават 20MB WEB. Може да си регистрираш yoursitename.pisem.net или да избереш от още десетина. Това поне се вижда отвсякъде.

<{POST_SNAPBACK}>

На мене не ми трябва скорост на сайте ще е на нещо много малко което ще се посещава максимум 10пъти на ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България най-евтините домейни са 15лв. Препоръчвам ти да закупиш такъв от http://www.host.bg/ - .com 18.00лв. / .net 18.00лв. за година. Не е много скъпо като се замислиш, а host.bg е ненадминат по качество в страната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За домейн можеш да прегледаш тук:

http://www.hostbulgaria.com/

при всеки нов домейн получаваш 2 месеца безплатен хостинг на техните сървъри... пък след това, ако си доволен може да си го продължиш, ако ли не - да се мъчиш с ADSL-a :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам http://www.tophost.bg и съм много доволен.

Плащам по 25 лева на година и имам 1500мб място, 15гб трафик, неограничен брой mysql i postgresql датабази, неограничен брой е-mail адреси ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Електронни пощенски кутии. Достъп чрез POP3/IMAP/SMTP/Web - 100 Неограничен брой синоними към пощенските кутии (alias)

Регистрация и поддръжка на домейн на клиента за срока на договора (домейните се регистрират в областите .com, .net или .org. Не важи за домейн в областта .BG) Един

Това ти предлагат от БТК за твоят сайт! Сайта ще бъде видим отвсякъде! Не мога да разбера каво друго търсиш при полужение че те ти го предлагат като безплатна услуга към пакета ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://interid.net/

Е това е най-евтиния хостинг , пинка до сървърите в германия и холандия е малък отварят се все едно си в българия.

а този в САЩ е 0,50ст.на месец. 20GB ДИКС ПРОСТРАНСТВО НЕОГРАНИЧЕН ТРАФИК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз използвам хостсо вече една година! имам 600 гигабайта ( гигабайта ) хоствам няколко страници, даже го използвам като онлайн бък-ъп. Всичко това за няколко $ (мина доста време, мисля че платих около 30-40 $). В началото ми беше страх, си помислих че е някаква измама но влязах в разни форуми и установим че всичко е ок.

Поздрави, дано съм помогнал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сайта е слабо посещаван едно много добро решение за евтин хостинг - имаш избор на доставчик и ползваш всички екстри на споделения хостинг със собствен cPanel.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.