Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници. Един приятел иска да си довърши конфигурациятано няма видеокарта а интернет не си е пускал още затова помоли мен. Това е и конфигурацията му: http://nikem-bg.net/cart/47699p1r47413p1r46377p1rf.html

Иска видеокартата от ем@г и да не превишавала 110-120 лева казах му че е малък бюджета ама не ме чува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gainward nVidia GeForce GT630, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E 123лв. По-евтино от това е безсмислено и по-добре да си купи процесор с вградено видео. Не случайно съм направил 5-ицата толкова голяма, че има много модели с DDR3, които са доста по-бавни. Ако все пак успееш да го убедиш да даде малко повече пари MSI AMD Radeon R7750, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E е много по-добра карта.

Редактирано от Людмил (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумници. Един приятел иска да си довърши конфигурациятано няма видеокарта а интернет не си е пускал още затова помоли мен. Това е и конфигурацията му: http://nikem-bg.net/cart/47699p1r47413p1r46377p1rf.html

Иска видеокартата от ем@г и да не превишавала 110-120 лева казах му че е малък бюджета ама не ме чува.

Никола/Анастас/Наско/Николай/nasito06 от къде да знаем че това не е фейк тема отново??? Преди време quickJO хубаво ти блокира акаунтите но явно не си си взел урок.. Как ще докажеш че е темата е реална и аверчето ти се нуждае от помощ?

пс: автора на темата е онова дете с чудесния за времето си Е5200(мисля че беше) и Psion кутия.. който не се спря да пуска 1 след друга теми за машини...

Редактирано от ФенОмеН (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никола/Анастас/Наско/Николай/nasito06 от къде да знаем че това не е фейк тема отново??? Преди време quickJO хубаво ти блокира акаунтите но явно не си си взел урок.. Как ще докажеш че е темата е реална и аверчето ти се нуждае от помощ?

пс: автора на темата е онова дете с чудесния за времето си Е5200(мисля че беше) и Psion кутия.. който не се спря да пуска 1 след друга теми за машини...

Чакай, чакай малко как така дете? в профила пише 22 годишен мъж бе, и/или и там си слъгал малко (едно 9/10 години).?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, чакай малко как така дете? в профила пише 22 годишен мъж бе, и/или и там си слъгал малко (едно 9/10 години).?

Mи какво му е? При регистрация в такъв тип системи има и реални години има и просто "ейтака".. да има нещо :) От skype му се досеща човек...за кой става въпрос..(ако е бил активен в периода когато спамеше форума с теми)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич не ме карай да ти казвам егн и да ти снимам лични карти и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич не ме карай да ти казвам егн и да ти снимам лични карти и т.н.

Аз не те карам. Просто с безсмислените си теми, ми приличаш като някой тийнейджър на 15 год. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не те карам. Просто с безсмислените си теми, ми приличаш като някой тийнейджър на 15 год. 

Ок. Все пак ще кажа на френда за тези видео карти 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше голям, нямаше да употребява така думите.. по писането му се личи на колко е.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.