Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

BMW 3-серия - (320d от 2005г на горе) Тип двигател Дизелов Мощност 163 к.с.

Audi A4 (B7) 2.0 TDI  - (B7 2005г на горе (може да е Автоматична ) Тип двигател Дизелов Мощност 140 к.с.

Коя бихте избрали вие, или бихте ми препоръчали?

Коя кола има по скъпа поддръжка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете марки са добри, аз лично бих избрал по новата. И на двете са им еднакво скъпи поддръжките а до ремонти по добре да не се стига че там са сериозни цифрите при извън гаранционните .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BMW-то си е кола, но части са невероятно скъпи. Имах ауди а4 (2002 г. / 150 коня) , колата беше наистина върха, вървеше доста , но един пат ми се развали направо ми взе душата, тоя ремонт та гледай когато я взимаш, после да не стане да почнат проблемите. Успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един глас за BMW 3. По две причини, ако трябва да се обоснова. Фолксваген имаха доста проблеми с дизелите си от началото на това хилядолетие. После уж ги оправиха, ама... BMW 3 пък е със задно и аз не виждам място за сравнение, ако става въпрос за удоволствие. Виж, ако сравняваше примерно C-класа  на Мерцедес с BMW 3  щях да се замисля кое бих предпочел, ама Audi vs BMW,  все едно селскостопански самолет срещу безмоторен самолет. Единия е за работа, другия за удоволствие. Не че и кукурузника не може да се ползва за удоволствие, ама едва ли на дядката дето го кара му е до това.  

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другa полезна информация

Редактирано от Devil Boy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.