Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Можете ли да ми кажете на нокиа 700 как да изтрия всички файлове освен тези които са нужни за функционирането на телефона ? Например са останали стари файлове от вече уж изтрити приложения. Имам три съхранения : С: Памет телефон Е:Обща памет F: Карта памет ..... При E: и  F:  има опция за форматиране , но няма ли да се загубят важни файлове за управлението на телефона а проблема е ,че не може да се различи кое е необходимо и кое не ,за да ги премахна едно по едно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Factory reset и се връща в заводски настройки като изтрива всички файлове и инсталирани програми, а картата с памет си я форматираш после. Телефона ще стане все едно го вадиш от кутията, само update-ите на ОС ще се запазят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега телефона само ми зарежда но не включва....зарежда , изгасва свти надписа NOKIA и пак зарежда и пак надписа и така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега телефона само ми зарежда но не включва....зарежда , изгасва свти надписа NOKIA и пак зарежда и пак надписа и така

Оправих се с т.нар. hard reset - задържаш копчето за меню + за намаляне на звука + за камерата + пускане/изключване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miriami
      Здравейте! 
      От една седмица съм с Нокиа 5. Още ми е странна, но, да кажем, че горе-долу се ориентирах в нея и свикнах. От няколко дни забелязах, че се включва QR приложението, без някой да пипа телефона. Просто забелязвам, че екранът светва, докато телефонът си лежи на масата примерно, без някой да го докосва или прави нещо. На стария ми андроид приложението си беше инсталирано отделно и се задействаше, само ако аз реша. Тази Нокиа обаче е с особено мнение. Търсих в списъка с приложения това за баркодовете, за да го изключа или настроя да се включва по мое желание, но не открих изобщо такова. Имате ли идея къде се намира? Търсих през камерата, обаче- нищо.
      Друг един недостатък на телефончето, поне за мен, е размерът на изображенията на топ контактите. Това са едни огромни плоски квадрати. Ако списъкът ми нарасне, не знам как ще ги ровя... Търсих да ги намаля отнякъде, но не открих. Освен това, ако реша да трийна списъка с пропуснатите повиквания да кажем, се изтрива не само той, а цялата хронология на обажданията- входящи, изходящи, всякакви. Има ли вариант да не се получава така?
      И защо така няма светлинен индикатор на дисплея за зареждане на батерията, за пропуснати обаждания, за съобщения, за съобщения във Вайбър и Скайп? Да не би да трябва да се инсталира специално приложение? Звучи ми невероятно, но старото ми Сони Експириа, което не беше уж кой знае какво, беше супер удобно в това отношение. 
      И - последно - може ли да ме ориентирате как да постъпвам с мобилния интернет и Wi-Fi. Кога и къде да включвам единия нет и другия? Има ли значение дали са включени и двата и прочие. Старото телефонче си работеше без такива условия, но чувам, че е от значение за разхода на батерия и за начисляването на такси. Аз съм на минималната към Мтел.
      Благодаря предварително!
    • от Kanchor
      Имам нокия, купена от Швейцария, която не разпознава Vivacom българска сим карта. Как да отключа телефона ?
    • от Ж. Ж.
      Здравейте преди няколко дни си закупих Nokia Lumia 800 проблема е че не мога да го свържа със компютъра пробвах с много програми и драйвъри пробвах със Windows phone app , Nokia Suite нищо не помага моля ако сте се сблъсквали с подобен проблем помогнете.
    • от Бирджан Р.
      Здравейте! Днес си купих преносимо зарядно power bank 2600mah. Нямаше грам заряд в него за това го вързах към адаптер от телефон да се зарежда. Оставих го в 12:00 до момента 19:59 , не спира да се зарежда. Пресветва постоянно в червено.Като го изкарам и го включа към който и да е телефон .. не зарежда изобщо.. Идеи? 
    • от Любо
      Здравейте,проблема ми е с доста вече старата nokia n95 (първата версия).Купих нов дисплей който е copy,не оригинал,работи без дефекти,но когато телефона мине в режим на готовност вместо да се покаже часовника, дисплея стои черен.Имам подозрение, че това се дължи на стария софтуер който е фабричния му с който е купен телефона.При набиране на *#0000# излиза тази информация:
      V12.0.013
      19-06-07
      RM-159
      Nokia N95 (05.01)
      Има ли начин за обновяване на софтуера до последна версия която евентуално ще реши проблема с новия дисплей?Опитах с nokia pc suite ,но няма поддръжка вече.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.