Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

destruk7or

Адресът е от неразпознат или неподдържан тип

Препоръчан отговор

Когато се опитам да изтегля,  филм от zamunda.net ми показва "Адресът е от неразпознат или неподдържан тип" как мога да го оправя ? браузърт ми е Opera 9 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че нямаш инсталиран торент клиент. Като utorrent примерно ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се опитам да изтегля,  филм от zamunda.net ми показва "Адресът е от неразпознат или неподдържан тип" как мога да го оправя ? браузърт ми е Opera 9

Запиши .torrent файла и го отвори после с външен клиент. Можеш и директно с Opera (има вграден torrent клиент с базова функционалност), но нямам инсталирана версия 9, за да кажа точно как се настройва.

Погледни все пак как е в Opera 12 (при мен), в 9 беше донякъде подобно:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам инсталиран Utorrent когато инсталирах операта във началото нямаше проблем но след като рестартирах pc-то и от тогава го показва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай във втория диалог от снимката да избереш 'Open with default application' или 'Open with other application', като попълниш пътя до торент клиента и сложиш отметката долу. P.S. Има ли причина да ползваш толкова стара версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма да се мъча със нея, направо ще махна тази Opera ще инсталирам новата версия благодаря ви много за помоща може да заключите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.