Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

peppone1

Как се превключва телевизор към лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте, имам лаптоп Fujitsu и съм свързал телевизор към буксата S-Video, но не подава сигнал. Пробвах с бутоните Fn+F4 но не става, а на външен монитор ги превключва. Брат ми едно време го беше нагласил и работеше, но не помня как. От къде се правят тези настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам лаптоп Fujitsu и съм свързал телевизор към буксата S-Video, но не подава сигнал. Пробвах с бутоните Fn+F4 но не става, а на външен монитор ги превключва. Брат ми едно време го беше нагласил и работеше, но не помня как. От къде се правят тези настройки?

Система ?Видео карта ? Драйвери има ли ?Мониторът ползва други различни честоти от ТВ.Ако е Nvidia Щом ползваш S video сигурно е Windows XP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отварям System-Device Manger-System Devices и не откривам видео-картата. Windows XP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от самите настройки на видео картата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон на десктоп> Персонализиране>Дисплей(Долу-Отляво)>Промяна на екранните настр.(Отляво пак)>Откриване(Отдясно Бутон) И пробвайте да разръчкате падащите менюта и за проверка бутон (идентифициране) &^& Properties>Display>Change Display Settings>Detect или Open. Но може и от настройки на VGA както каза kim_kim

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е голям ТВ , щото ако е голям диагонал , можеш да се уплашиш от картината която ще излезе от това S-Video Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такива менюта,екрана е 72см., но картината беше по-зле от програмите.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.