Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Светозар

Въпрос за разширенията на на файловете при Уиндоус 7.

Препоръчан отговор

Ами аз съм  XP юзър и от там  знам ,че за да променя програмата с която уиндоуса да ми отвори конкретен файл , трябва да му променя името и да му сложа разширение което ми трябва. Пример : Старт.bat за да го променя на ноутпад просто променях ".bat" на ".txt" и сигурно и вие знаете това.  Проблемът ми е следния : Трябва ми да направя текстов файл на .bat фаил а на Open with... няма програма ".bat" , как да променя разширението на този текстов файл ,че да ми го отваря като .bat? И моля за по универсален отговор за да мога когато ми се наложи да го правя и друг път обаче да не ми трябва .bat  да знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и за отговора и за скоростта на отговора , но не беше нужно чак с картинки.. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе докато го обясня...хем е по-лесно да прасна две картинки, хем за теб е по-лесно да го видиш и разбереш .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.