Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте имам един проблем с игрите компютъра е 4 ГБ рам , интел коре и3 ,1250 мб видео карта интел .. Та така проблема ми е ,че като пусна някоя игра играя я и си върви нормално и изведнъж почва да цепи за околко 3 секунди и пак спира и пак е нормално след време пак както си върви нормално нацепва за по 3 ..4 секунди и така .. помогнете от какво може да е операционната система е windows 7 ultimate :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един проблем с игрите компютъра е 4 ГБ рам , интел коре и3 ,1250 мб видео карта интел .. Та така проблема ми е ,че като пусна някоя игра играя я и си върви нормално и изведнъж почва да цепи за околко 3 секунди и пак спира и пак е нормално след време пак както си върви нормално нацепва за по 3 ..4 секунди и така .. помогнете от какво може да е операционната система е windows 7 ultimate :

Аз, в коя от двете теми да отговоря?

Провери в интернет, процесора на какви градуси го дават да работи. Провери под товар какви вдига. Сигурно е в горната граница и я прехвърля. За това сече в равен интервал. От кога не са чистени охладителите?

Дай снимка на температурите под товар.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, в коя от двете теми да отговоря?

Провери в интернет, процесора на какви градуси го дават да работи. Провери под товар какви вдига. Сигурно е в горната граница и я прехвърля. За това сече в равен интервал. От кога не са чистени охладителите?

Дай снимка на температурите под товар.

Това даже не е само в игрите ами компютъра е на 1 месец лаптоп е .. има си поставка всичко за охлаждане но и на видеота става не е от нета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е от нета

кой казва че е от нета.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това даже не е само в игрите ами компютъра е на 1 месец лаптоп е .. има си поставка всичко за охлаждане но и на видеота става не е от нета

Компютъра ти е още в гаранция ,занеси го .Щом като нов има проблеми, трябвало е да се сетиш ,че има нещо гнило.Върви в магазина или оторизираният сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.