Премини към съдържанието
Anne

Програма за инсталиране на теми за компютър

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си програмата (имах я, но не помня коя е) с помощта на която мога да си инсталирам любимите темички за компютър, че иначе не ми се показват. Предварително Ви благодаря за помощта. :) :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да е TuneUp ?

Имате някаква грешка, май???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате някаква грешка, май???

Не нямам. Гледал съм как приятел с тази програма си слагаше някакви теми, и просто ми хрумна, че може и да е тя. П.П. Сетих се за името, а не съм видял дори, че е платена. А пък е възможно и да има някакъв орязан FreeWare.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с tuneup май само иконите може да промениш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не нямам. Гледал съм как приятел с тази програма си слагаше някакви теми, и просто ми хрумна, че може и да е тя.П.П. Сетих се за името, а не съм видял дори, че е платена. А пък е възможно и да има някакъв орязан FreeWare.  :)

Друже с TuneUp може да направиш доста работи,от смяна на Бутскрина,смяна на Логоскрина,Визуалния стил,Стила на иконите та чак до размера на иконите.

Ето ми Скайпа bobolliino на него ще ти пратя линка или може да ти я пратя самата програма.

с tuneup май само иконите може да промениш :)

Колега TuneUp може доста неща,дори може да да ти оптимизира и компа.

Редактирано от don_vito69 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.