Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

cecy1997

Температура на компютъра

Препоръчан отговор

Интересува ме нормални ли са тези температури, понеже на мен ми се струват твърде високи?

Публикувано изображение

За тази конфигурация:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да споделиш, кога са такива, когато е под натоварване или не... Когато играеш или сърфираш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако, това са температурите под товар, са си супер а , ако не са под товар (нищо не правиш на компютър/а) , значи въздушния поток не е наред в самата кутия. Кажи каква е стайната температура? Пусни един стрес тест с програмата "AIDA64" и дай една снимка пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не виждам нищо нередно в тези температури :) Все пак е лято хора не може температурата на компонентите ни да са под 20 градуса :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не виждам нищо нередно в тези температури :) Все пак е лято хора не може температурата на компонентите ни да са под 20 градуса :D

Моите са 25~39 на различните компоненти в ненатоварено състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите са при нормална работа или почти никаква работа на компютъра - един скайп и google chrome работи. температурата в помещението не е кой знае колко висока - 26-28 градуса. Eто и резултатите от стрес теста:Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.