Премини към съдържанието
m_mihov

Sony Ericsson K790i

Препоръчан отговор

Един от много добрите телефони на сони ериксон cool.gif

ето малко информация за него

Памет  64 mb

Слот за разширителни карти  Memory Stick Micro

Сигнали и мелодии

Полифонични мелодии  Да

Композитор на мелодии  Да

Вибрация  Да

МP3 за входящо позвъняване  Да

Вградена камера  3.2 MP

Матрица на камерата  CMOS

Светкавица  Да

MP3 плеър  Да

Радиоприемник  Да

Запис на видео/аудио  Да

Батерия  Li-Ion - mAh

Време на разговор  7 ч.

Време на готовност  350 ч

pic_3_1023.jpg

pic_544.jpg

pic_560.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

слота за карти много не ми харесва,слота на SE K750i повече ми харесва,не е memory stick micro,a memory stick duo pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
слота за карти много не ми харесва,слота на SE K750i повече ми харесва,не е memory stick micro,a memory stick duo pro

<{POST_SNAPBACK}>

Като си виждал телефона само на снимки не се изхвърляй глупаво.. Иначе телефона отново няма да има конкуренция както k750 и w800 нямаха когато излязоха,и все още нямат според мен.. :P:):wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като си виждал телефона само на снимки не се изхвърляй глупаво.. Иначе телефона отново няма да има конкуренция както k750 и w800 нямаха когато излязоха,и все още нямат според мен..  :P  :)  :wors:

<{POST_SNAPBACK}>

Да прав си,но си мисля,че са още доста скъпи и за това малко хора ги имат :wors::blink:

Те не предлагат кой знае кво ново,но като дизайн малко телефони им стъпват и на малкият пръст. :clap::clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Като си виждал телефона само на снимки не се изхвърляй глупаво.. Иначе телефона отново няма да има конкуренция както k750 и w800 нямаха когато излязоха,и все още нямат според мен..  :P  :)  :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

а ти пък като не знаеш за какво говоря,по добре не пускай глупавите си коментари.аз не казвам че слота не ми харесва външно,а че на този SE k790 слота му е MEMORY STICK MICRO,чийто карти имат по-малка памет,а слота на к750 е със MEMORY STICK DUO PRO,чийто обем памет е по голяма.и вземи се научи да четеш :wors: Редактирано от mclaren (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове телефона си е супер имам го от година и половина и още работи безотказно!!!!Моля ви за помощ ....Каква прогрма трябва да кача (и драйвери зада мога да си го разцъквам вътрешно???за какво по точно става въпрос????обяснете ако имате малко време(моля ви)не ми е много ясно кое за какво е!!!???Благодаря предварително!!ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!!!!!! :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.