Премини към съдържанието
DoMiNuS

VPN-моля за разяснения относно услугата

Препоръчан отговор

Здравейте, във връзка със забраната на онлайн залаганията в България ми се наложи да търся алтернативни варианти най-малкото за да вляза и да си изтегля блокираните пари... Та попаднах на тези VPN (виртуални частни мрежи) и ми се струват доста добра алтернатива и исках да попитам дали някой има повече опит с тях, дали наистина работят, как е скоростта (защото се опитвах чрез прокси и сайтовете едвам едвам зареждаха). Също дали са достатъчни сигурни в смисъл такъв има ли вероятност доставчиците(а и анти вирусна защита дали имат) да са мошенници и да ми хакнат компютъра и да си набавят пароли, данни и др.

също да ми препоръчате доставчик на такава услуга ако знаете качествен и така - общо взето ще съм благодарен на всякаква полезна информация относно тези мрежи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм или аз не съм чел внимателно, или това не е точно това, което търся - не искам аз да си създавам такава мрежа, а по-скоро да се включа към вече създадена, която да ми осигури скритост в интернет

нещо такова: http://hidemyass.com/vpn/

пс. сори за линка, но няма как по-добре да опиша това, което искам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.