Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем с уиндоуса.Дава ми при стартиране това windows failed to start.a recent hardwere or software change might be the cause.if windows files have been damaged or confused incorrectly,startup repair can help diagnostic and fix the problem.if power was interrupted during startup,choose start windows normally. и от долу като избера launch startup reair ми дава това windows has encounted a problem communcating with a device connected to your computer.this error can be cause by unpugging a removable storage devices such as an external usb drive while the device is in use,or by faultly hardware such as a hard drive or CD-ROM drive that is failing.Make sure any removable storage is properly connected and then restart your computer. if you continue to recive ths error message,,conntact the hardware manufacturer. status:0xc00000e9 info:an unexpected I/O error has occured. Моля помогнете. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

компютър, лаптоп? изключете всичко накачено по usb? Този проблем го даде когато ти направи...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

компютър е и няма нищо по usb-тата

Грешката се отнася до невъзможност за комуникация с твърдия диск. Пробвай да смениш кабела или просто го премести на съседния куплунг. Възможно в БИОС-а да не е зададен харда като бутващ...

Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако говориш за кабела вързан за харда включих другия край навсякаде но нищо а и харда е зададен като първото буутващо устройство някакви други идеи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.