Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Питането ми е, може ли да се изкара live tile с поата ми, тоест, когато получавам имеил, да ми индикира на плочка ? 

Питам за хотмейл, на телефона ми няма проблем, а на компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом го нямате на плочка го потърсете с търсене, то ще излезе приложението mail и го закачете за метрото. После си настройки акаунта и ще ви информира за входяща поща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом го нямате на плочка го потърсете с търсене, то ще излезе приложението mail и го закачете за метрото. После си настройки акаунта и ще ви информира за входяща поща.

За жалост, не намирам приложението никъде под името mail. Може би въпросното приложение се казва друго яче? 

Outlook конфигурирах с два акаунта, но също не излиза на лайф тайл 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост, не намирам приложението никъде под името mail. Може би въпросното приложение се казва друго яче? 

Outlook конфигурирах с два акаунта, но също не излиза на лайф тайл 

говорим за tile на пощата нали: писъмце . Не знам какво разбирате за live tile, но на мен ми пише само броя на писмата, които съм получил. Щом щракнете някъде долу с десния бутон на празно ви излиза иконка в дясно за всички апликации. Като я натиснете там има mail/там би трябвало да сте настроили outlook/. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

говорим за tile на пощата нали: писъмце . Не знам какво разбирате за live tile, но на мен ми пише само броя на писмата, които съм получил. Щом щракнете някъде долу с десния бутон на празно ви излиза иконка в дясно за всички апликации. Като я натиснете там има mail/там би трябвало да сте настроили outlook/. 

За това говоря , но нямам mail  във всички програми.

Току що го свалих от маркета, благодаря за асистенцията. Може ли само да попитам, сеганастройките на хотмейл са лесни, но на абв ? 

Редактирано от Stefan Caromov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това говоря , но нямам mail  във всички програми.

Току що го свалих от маркета, благодаря за асистенцията. Може ли само да попитам, сеганастройките на хотмейл са лесни, но на абв ? 

Не съм пред уин 8 за да пробвам, уж няма да стане с абв защото са на pop3 настройките, но пък на телефона съм с 7,8 и си проверява абв без грешка. Трябва да пробвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм пред уин 8 за да пробвам, уж няма да стане с абв защото са на pop3 настройките, но пък на телефона съм с 7,8 и си проверява абв без грешка. Трябва да пробвате.

И аз през телефона нямам проблеми ( също 7.8 ), но тук на компютъра не иска да се свърже. Благодаря все пак. 

Само още един глупав въпрос, ако не ставам нахален - как да сменя потребителя в скайп примерно? В момента не ми разрешава да се лог-офф ( казва ми, че съм регистриран с това име ) и до там . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.