Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BAZZINGA

Съвет за нов телефон

Препоръчан отговор

Понеже дойде време за подновяване на договора и естествено мога да си взема телефон.Предложиха ми да си взема телефон на изплащане но не мога да реше какво да взема,спрял съм се на HTC One и SONY Xperia Z.Помогнете ми да избера кой от двата телефона да взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже дойде време за подновяване на договора и естествено мога да си взема телефон.Предложиха ми да си взема телефон на изплащане но не мога да реше какво да взема,спрял съм се на HTC One и SONY Xperia Z.Помогнете ми да избера кой от двата телефона да взема.

И двата телефона са хубави, но аз бих предпочел sony. Ако не ти е на зор да си вземаш сега телефон, по-добре изчакай да излезе Lenovo K900. Предполагам ще струва пак толкова, но ще е доста по добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези двата, на които си се спрял, аз лично бих избрал xperia z.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже чух че HTC One няма български език и искам да попитам това значи ли че по-късно ще има ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.