Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумнице бихте ли ми предложили модем до 40 лева който ще хваща много добър сигнал от съсед на 10-15 метра мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съседа подозира ли за намеренията ви ?

п.п.  Ще се налага ли да се ползва "груба сила" за проникване в рутера му ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

надали ще се използва груба сила.но е възможно и това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумнице бихте ли ми предложили модем до 40 лева който ще хваща много добър сигнал от съсед на 10-15 метра мерси предварително

Има цяла тема за избор на маршрутизатор защото модем няма да ви свърши работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Rewivo
      Здравейте.
      Моята връзка към интернет е кабелна. Има и модем, разбира се.
      Модел Cisco. Днес сутринта се получи много странна ситуация.
      Връзката зачезна и забелязах, че модема започна сам да се рестартира.
      Зарежда си уж нормално, светват всички лампички и след 15 секунди всичко гасне и 
      почва да зарежда отначало. Аз го включвах и изключвах от захранване няколко пъти, 
      рестартирах и компа, но нищо не се промени. Звънях на съпорта на доставчика и те обещаха да 
      пратят екип на място. Изключих всичко да почине и след час пак го включих, но зациклилото
      рестартиране си продължаваше. Докато чакам техническите лица реших да видя как ще се държи модема 
      с изваден коаксиален кабел. Той изобщо не зареди, което е логично, защото няма подаден сигнал без кабел.
      Така поне за себе си прецених, че явно проблема не е модема, а някъде по линията.  И тогава стана най-странното.
      Свързах отново кабела и като включих модема той си зареди и спря да се рестартира. А няма как преди да не е правило 
      добър контакт, защото буксата се завинтва и всичко си беше стабилно. Като видях, че всичко вече работи се обадих на 
      доставчика и отказах идването на технически лица. Те приеха всичко нормално, но аз изпаднах в малко неудобна ситуация.
      Заради тази фалшива тревога. Но е факт, че повече от час модема си циклеше и преди да се получи този срив нищо не съм
      местил или пипал по кабелите, че да го предизвикам. 

Затова пиша тук. Някой специалист в областта да каже каква е вероятната причина. Някой бъг по мрежата?
      Или модемът е забил. Все пак той работи денонощно близо 5 години вече. Благодаря за съдействието.   
    • от Мирослав Михайлов
      Здравейте колеги, имам 3G modem на vivacom, но когато сложа карта на Globul (Telenor) ме кара да въведа 10 цифров код...
      Предполагам устройството е заключено към другите оператори.

Та въпросът ми е, как мога да си го отключа  да разчита други карти? Ако има някой компетентен  моля да сподели мнение, благодаря ;) 

• от coldrage
      Здравейте.

Потребител съм на "BLIZOO" повече от 2 години и до преди 2 месеца не съм имал никакви сериозни проблеми с техния интернет. Но от два месеца насам се случва по няколко часа, дори по цял ден да нямам интернет, или сигнала да е ужасно слаб, че да не става за нищо. Извиках техници, те уж прегледаха нещата и казаха, че всичко е наред.
       Преди около месец си взех втори компютър и си прекарах втори интернет пак към тях. Тогава забелязах, че когато изчезне интернета на компютъра със първия модем, компютърът с първия модем работи без проблем. Размених местата на модемите и установих, че неработещият модем не работи и на двата компютъра, а другият си работи, към който и комп да го свържа.
      Отново извиках техници и този път смениха модема и две седмици нямах никакви проблеми. Но от три дни насам първият модем упорито отказва да работи, където и да го вържа. Не иска да отваря страници или изобщо не ги зарежда. На спийд тест ми показва скорости между 0.1 и 3 мега бита и то при положение, че успее да направи теста (в повечето пъти се проваля). Но интересното е ,че днес изтеглих няколко филма от замунда и то на максимална скорост- 16 мега байта в секунда. 
      Моля, кажете ми, от къде може да е проблема и какво трябва да направя.
    • от coldrage
      Здравейте.
        На скоро си взех втори компютър и искам,, да ги свържа така, че да са с различни IP адреси. Все едно ползват две отделни интернет връзки.  За целта смятам, да вържа към модема един рутер, а към него единият компютър и още един рутер и към него да вържа вторият компютър. Един уж специалист ми обясни, че така ставало, но връзката щяла да се забави, а негов колега ми каза, че по този начин и двата компа щели да се показват с IP-то на първият рутер .
        Според Вас, този ноер дали ще проработи, или трябва да си прекарам още един интернет?

PS: Трябват ми две различни IP-та или две отделни интернет връзки заради ТUMBLR, защото когато баннат един профил, изгарят и останалите такива, които са към същото IP.
    • от talaz = denken
      1. Как при наличието на факс модем-да изпратя факс съобщение от компютъра ми?
      2. Как текст написан на MS WORD (респективно Excel), да го изпратя до факс апарат, през телефония пост?
      3. Как да изпращам снимки (от компютъра ми) през факс модема, до други телефонни постове?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.