Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

От известно време имам проблем с работата с Интернет.За какво става въпрос?Когато влезна в някой сайт трудно и бавно се придвижвам нагоре и надоло из страницата,трудно се отварят подстраници и т.н.Такова е положението и когато работя във Фейсбук и други подобни сайтове.Имам чувството че нещо му пречи.Някои ако е имал подобни проблеми нека сподели и как се е отървал от тях.Моля помагайте!!! Чакам Ви ..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това със всеки браузър ли се получава или с определен? Инсталирай си програмата CC Cleaner и си изчисти браузъра от излишната натрупана информация. Ако проблема продължава има вероятност да имаш вируси. Посети тази тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От известно време имам проблем с работата с Интернет.За какво става въпрос?Когато влезна в някой сайт трудно и бавно се придвижвам нагоре и надоло из страницата,трудно се отварят подстраници и т.н.Такова е положението и когато работя във Фейсбук и други подобни сайтове.Имам чувството че нещо му пречи.Някои ако е имал подобни проблеми нека сподели и как се е отървал от тях.Моля помагайте!!! Чакам Ви ..........

За настолен компютър ли говорим и  ако може малко повече подробности за хардуера, защото изглежда проблема не идва от интернета. Коя ОС? Кой браузър и сайт?  Кой е доставчика на интернета? Рутер ползва ли се? 

Грешен раздел за тази тема. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За настолен компютър ли говорим и  ако може малко повече подробности за хардуера, защото изглежда проблема не идва от интернета. Коя ОС? Кой браузър и сайт?  Кой е доставчика на интернета? Рутер ползва ли се? 

Грешен раздел за тази тема. 

Ние направо изплашихме постващия с въпроси колега :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудното придвижване нагоре и надолу, ми мяза на счупен/липсващ видеодрайвер. Също така може да има гадинки. Сканирай с malwarebytes free например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Когато влезна в някой сайт трудно и бавно се придвижвам нагоре и надоло из страницата,трудно се отварят подстраници и т.н.

Първата вероятна причина е слаба скорост на интернет.Направи тест Speedtest ,за да се види дали не е от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак може да става на въпрос за някоя 10/12 годишна барака с 256мб рам :) особено със фейсбоклука пълен с снимки :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак може да става на въпрос за някоя 10/12 годишна барака с 256мб рам :) особено със фейсбоклука пълен с снимки :D

Здравейте!

ОС е ХР ,ползвам рутер, RAM-а е 4 ГБ,нямам проблеми сдрайвера на видеокартата,защото при всичко останало работи перфектно.Ползвам Интернет експлорер.Имам програмата  CCleaner и вигаги почиствам с нея,не е от това.Забива ми на сайтове като Фейсбук,Продавалник и други подобни.Имам и антивирусна НОД 32,която също работи постоянно.Сканирах с Malwarebytes anti malwares ,няма нищо!Ето това е !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

ОС е ХР ,ползвам рутер, RAM-а е 4 ГБ,нямам проблеми сдрайвера на видеокартата,защото при всичко останало работи перфектно.Ползвам Интернет експлорер.Имам програмата  CCleaner и вигаги почиствам с нея,не е от това.Забива ми на сайтове като Фейсбук,Продавалник и други подобни.Имам и антивирусна НОД 32,която също работи постоянно.Сканирах с Malwarebytes anti malwares ,няма нищо!Ето това е !!!

IE е за мазохисти... особено по-старите версии. Пробвай с някой от другите разпространени браузъри -Chrome, Firefox, Opera... който и от тях да пробваш, все ще е по-добре от интернет експлорър 7/8 или там която версия ползваш.

Аз задължително си слагам като добавка и Adblock Plus, че ме дразнят рекламите.

Редактирано от ScD (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам Интернет експлорер.Имам и антивирусна НОД 32,която също работи постоянно.

С тази „великолепна, комбинация няма как да не забива и бави...нямам думи повече какво да кажа.Защо не дръпнеш ръчната спирачка на колата си ,пък нека върви по-бързо ако може?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази „великолепна, комбинация няма как да не забива и бави...нямам думи повече какво да кажа.Защо не дръпнеш ръчната спирачка на колата си ,пък нека върви по-бързо ако може?

Добре господине,съгласявам се с Вас, но препоръчайте ми тогава по качествени програми и браузери които не правят тези проблеми.Нали затова са тези форуми ,за да се изчистват нещата , а не само да се критикува за всичко !!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

- Виж в IE какви добавки се зареждат и оптимизирай, ако се налага ресетни си настр. му до тези по подразбиране, всъщност опитай да го заредиш без добавки и виж как е положението.

- MBAM трябва да е free версията, в която няма модул за защита в реално време, ако случайно си активирал пробната платена версия е възможно да се "бият" с NOD-а и това да пречи на трафика.

- NOD-а не си споменал каква версия е точно, но ако е IS пакет, спри защитната стена и виж трафика, може тя да филтрира и бави, тествай с ping при пусната и спряна стена, какви са времената за отговор, можеш направо да деактивираш модула за защита в реално време и да тестваш по споменатия начин.

- Погледни си в рутера MTU как е настроено, да не се е объркало нещо там. Виж стойността каква е, ако е на 1500, можеш да го бутнеш малко до 1450 примерно и да тестваш така, въпреки че едва ли това е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Скороста на получаване ми е 29.53 Мбит/сек , а тази на предаване е 13.52 Мбит/сек.  

Малварето е "про" версия.Моля те прати ми линк за да си сваля "фри" на имейла ми: eskalibur_74@abv.bg, a NOD 32 e 4 версия (нарочно съм с нея от тази гледна точка) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е необходимо да ти я пращам на мейла. Направи така, свали си този инструмент и с негова помощ деинсталирай про версията на MBAM. След което от тук си сваляш нов инсталационен пакет на програмата и инсталираш на ново като внимаваш по време на инсталацията да премахнеш опцията за активиране на тестов период за пълната версия. Гледай хубаво трябва по някое време да те пита!

П.П. Вероятността да ти се бави нета при гореописаната ситуация е, защото има конфликт между модулите за защита в реално време на MBAM и NOD

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версии 9 и 10 на експлорера са коренно различни от старите, никакъв сериозен проблем не съм имал с 10-ката. Хрома и лисунгера ме дразнят по ред причини. Авторе, като с 4гб рам и Windows XP, а познай колко пълноценно си ползваш рамта.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версии 9 и 10 на експлорера са коренно различни от старите, никакъв сериозен проблем не съм имал с 10-ката. Хрома и лисунгера ме дразнят по ред причини. Авторе, като с 4гб рам и Windows XP, а познай колко пълноценно си ползваш рамта.

Здравейте!

Но няма 9 или 10 версия за ХР, какво да правя??????//

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , какво ти пречи да инсталираш мозила ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.