Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

qnkov

Болът ме зъбите винаги от една и съща страна?

Препоръчан отговор

Може да поправите заглавието "Болят ме.. :P" ...

В годината 2-3 пъти ми се случва това. Долната зъбите от долната челюст от дясната ми страна започва да ме болят много. Случва се изведнъж и така не разбрах от какво. От нова паста за зъби ли от храна ли.. Като натискам зъбите с храна или нещо такова, ме болят много и като ги пипам и бутам, като че ли се клатят. Предимно тези големите зъби ме болят, малките не. Буквално месото зад тях като го пипна, ме боли ужасно. Нещо инфекция ли се получава при тях... Като натискам и от долу на гърлото в челюста посока тях, ме боли много също. По принцип 1-2 дена макс е това и изчезва. Също така и афти мисля, че се получваха от тая страна предимно. Винаги е тая страна. Никога горните зъби или другата страна...  Мисля, че ползвах нова паста преди 1-2 дена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зъболекари около теб няма ли ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей да мислиш и да разпитваш по форуми, а отиди по най бързия начин на стоматолог. Със зъбите шега не бива. Още повече, че ти говориш не за определен зъб, а за цялата си дясна челюст.

Отиваш и си правиш една снимка ( става за 30 мин) и от там отиваш при зъболекаря си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зъболекари около теб няма ли ? 

Aaa не не го питай, явно няма. Може да пише от необитаван остров да е единствения там, на близо 5 000 мили да няма нищо и те така си има нет и ток и пише по форуми за съвети :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aaa не не го питай, явно няма. Може да пише от необитаван остров да е единствения там, на близо 5 000 мили да няма нищо и те така си има нет и ток и пише по форуми за съвети :D

Да не излезе, че само спамим темата колега, но знам майка ми какви ядове имаше със зъбите. Така, че постващия да не се мае и чуди, а направо както го посъветвах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не излезе, че само спамим темата колега, но знам майка ми какви ядове имаше със зъбите. Така, че постващия да не се мае и чуди, а направо както го посъветвах.

Не спамя естествено, че ще отиде на специалист! Когато се опре до здравето не мисля, че форума е подходящо място за писане, почти всеки е имал проблем/и със зъбите си, аз моите понеже като малък ме беше страх и бях насъбрал доста проблемни зони та в 1 или 2 курс не помня вече цяло лято правих зъби. Това не е шега работа, лично знам какви са последиците от това да те боли да го изтърпиш и да не отидеш на зъболекар - НЕ ТИ МИНАВА, а се влошава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не спамя естествено, че ще отиде на специалист! Когато се опре до здравето не мисля, че форума е подходящо място за писане, почти всеки е имал проблем/и със зъбите си, аз моите понеже като малък ме беше страх и бях насъбрал доста проблемни зони та в 1 или 2 курс не помня вече цяло лято правих зъби. Това не е шега работа, лично знам какви са последиците от това да те боли да го изтърпиш и да не отидеш на зъболекар - НЕ ТИ МИНАВА, а се влошава!

Аз говорех от моя страна ( за спама) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стигнах до извода че са мъдреците само. От дясно никога не ме е болял онзи, но от тази страна е 2-3 пъти в годината. Те растата така, че май ходят към зъбите и вместо да ме боли мъдреца, ме боли зъба до мъдреца, защото той май го бута и така се получава това с болката на 2-3 зъба? Възможно? И двата ми мъдреца за захапали от бузите от вътре, понеже растат навън...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.