Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте Форумци :)

Вчера вечерта реших да актуализирам софтуера на Нокиа 700,Започна рестартирането,и...и изгасна и неможе да се включи> Знае ли някой какво му е,и може ли да се оправи и КАК :))) >????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носиш го на сервиз да го оправят. Нямаш хардуера и софтуера ти да го направиш сам.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носиш го на сервиз да го оправят. Нямаш хардуера и софтуера ти да го направиш сам.

Здрасти...искаш да кажеш че се е прецакал ли от тази актуализация :) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти...искаш да кажеш че се е прецакал ли от тази актуализация :) ?

Не, прецакал се е като е изгаснал. По време на такива процедури не трябва да изгасва. Това важи не само за телефони.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, прецакал се е като е изгаснал. По време на такива процедури не трябва да изгасва. Това важи не само за телефони.

Ок,мерси.Да,миналия път не изгасна...А сега може ли да се оправи,бързо ли става,и губя ли нещо от паметта? Благодаря ти за вниманието все пак ...Но имам адски много инфо в него ,и затова ми е малко "паника" :)

А в същото време дава индикация че ?зарежда ????В смисъл-мига ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок,мерси.Да,миналия път не изгасна...А сега може ли да се оправи,бързо ли става,и губя ли нещо от паметта? Благодаря ти за вниманието все пак ...Но имам адски много инфо в него ,и затова ми е малко "паника" :)

А в същото време дава индикация че ?зарежда ????В смисъл-мига ...

Не нищо няма да загубиш. В сервиза ще му програмират чипа отново ( тоест ще му оправят Firmware) и той ще заработи пак. Колко бързо ще стане зависи от човека, който го прави.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.