Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

gibson58

Kak да си преинсталирам таблета с уиндоус 8?

Препоръчан отговор

Kak да си преинсталирам таблета Acer icona 510 с уиндоус 8? Здравейте , имам таблет ейсър с лицензиран уин8 ,но не знам как да го преинсталирам.Нямам диск или флашка със самият уиндоус? Преинсталирал съм всякакви уиндоуси на десктоп и лаптоп ,но с таблетите не знам как стои въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kak да си преинсталирам таблета Acer icona 510 с уиндоус 8? Здравейте , имам таблет ейсър с лицензиран уин8 ,но не знам как да го преинсталирам.Нямам диск или флашка със самият уиндоус? Преинсталирал съм всякакви уиндоуси на десктоп и лаптоп ,но с таблетите не знам как стои въпроса.

Гибсън, защо постоянно поправяш нещо, не ти ли омръзна да имаш постоянно проблеми?

Пробвай с ресет на настройките до фабрични. И това е Windows RT, не това, което си инсталираш на ПС-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гибсън, защо постоянно поправяш нещо, не ти ли омръзна да имаш постоянно проблеми? Пробвай с ресет на настройките до фабрични. И това е Windows RT, не това, което си инсталираш на ПС-

:D Еми обичам да имам проблеми и да си ровя разни работи и приятелите и роднините ми го знаят и постоянно ми носят разни неща ...До няколко дни пристига и проблемния лаптоп с прецакания бутон,та и той е на дневен ред.Какво да ги правиш,душички...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 8 RT няма ли функциите Reset и Refresh ? С първата връщаш до фабрични настройки като се заличават всички потребителски файлове, а във втория случай се възстановяват само файловете на Windows и се заличават някои приложения - потребителските файлове се запазват (музика, снимки, видео и подобни). Пусни търсачката напиши едната от двете функции и после избери settings, трябва да ти излезе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D Еми обичам да имам проблеми и да си ровя разни работи и приятелите и роднините ми го знаят и постоянно ми носят разни неща ...До няколко дни пристига и проблемния лаптоп с прецакания бутон,та и той е на дневен ред.Какво да ги правиш,душички...

Да де, ама гледам че все опираш до форума. Извини ме, ама май не си много вещ в хобито си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де, ама гледам че все опираш до форума. Извини ме, ама май не си много вещ в хобито си :)

Щом питам в форума,значи че не съм и не съм твърдял че съм  ;) .А ако бях нямаше да питам, а щях да отговарям в форума. Никой не се е родил научен все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом питам в форума,значи че не съм и не съм твърдял че съм  ;) .А ако бях нямаше да питам, а щях да отговарям в форума. Никой не се е родил научен все пак.

:)

Та намери как се ресетва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Та намери как се ресетва

Да разбирам ли ,че чиста преинсталация става само с натискането на Ресет както каза колегата

TheDarkAngelOfHope? Или това не е съвсем чиста преинсталация?Просто предпочитам да знам какво правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли ,че чиста преинсталация става само с натискането на Ресет както каза колегата

TheDarkAngelOfHope? Или това не е съвсем чиста преинсталация?Просто предпочитам да знам какво правя.

Не, това ресетва всички настройки и взима приложенията от РОМ памет т.е. като са записани от производителя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А иначе чистата преинсталация табу ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А иначе чистата преинсталация табу ли е?

Не, ама

1. от къде ше го намериш оригиналния фръмуер

2. ти с елементарни неща едвам се справяш искаш да префлашваш таблет

И накрая: защо? Трябва да имаш много сериозна причина да го правиш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи давам remove everything and  reinstall windows ,селд това изкарва reset your РС... ще ми се изтрият всички файлове,дрън ,дрън следва next и излиза insert media, Some files are missing. Your Windows installation or recovery media will provide these files. Kликам на стрелката и - reset your PC  и  all your personal files and apps will be removed. Your PC settings will be changed back to their deafoults. СЛедва next > wait > и пак сме там от където започнахме на insert media...

Явно няма от къде да преинсталира,няма я медията нещо ;)

Не, ама

1. от къде ше го намериш оригиналния фръмуер

2. ти с елементарни неща едвам се справяш искаш да префлашваш таблет

И накрая: защо? Трябва да имаш много сериозна причина да го правиш!!!

Еми за да е всичко на чисто за да съм сигурен,че няма проблеми от ОС.Точно за това питам как се преинсталира ,има ли го ,няма ли го.Защото на лаптопа ми ейсър ,уина си е на ортделен дял на харда и от там си го преинсталирам.Няма диск, няма флашка няма нищо.

Все имам някаква представа, както споменах преинсталирам си и лапропа и десктопа (3 броя)с уин 7,8 и ХР ,флашвал съм си смрадфона 1000 пъти (без да го брикна)...все е нещо де*ба...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се разтърсих из нета, те много тъпо са го направили за възстановяване. В комплекта на таблета трябва да има 2 диска с recovery на Windows-а, трябва ти външно CD което да ползваш за таблета.

Това е клип за reset на W500 но мисля че метода ще е същият :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все имам някаква представа, както споменах преинсталирам си и лапропа и десктопа (3 броя)с уин 7,8 и ХР ,флашвал съм си смрадфона 1000 пъти (без да го брикна)...все е нещо де*ба.

Това нещо в твоя случай се нарича чист късмет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това нещо в твоя случай се нарича чист късмет!

Да ,добре ,ще го имам в предвид. А и при теб като не е чист късмет,не виждам да си дал решение на проблема.Освен да се изказваш неподготвен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ,добре ,ще го имам в предвид. А и при теб като не е чист късмет,не виждам да си дал решение на проблема.Освен да се изказваш неподготвен...

Аз лично не виждам проблем ,но явно ти много искаш да останеш без таблет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не виждам проблем ,но явно ти много искаш да останеш без таблет!

Поел съм си риска.Но защо не работят опциите за тесет и рефреш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаше да знаеш какво наистина правиш. щеше веднага щом прочетеш поста, да погледнеш какво ще ти покаже чичко гугъл и още милионите страници, които MS и останалите комюнитита са изписали по въпроса, а не да питаш и я получиш отговори я не ... лесно е да се пита друг, преди да пробваш сам да попрочетеш дори малко...

Темата ти е създадена на 11ти сега сме 17 това са 6 дни ... вместо да напишеш бързо в google или bing и да си отговориш сам на въпроса и да си решиш проблема, ти си губиш времето тук, питайки неща, които първо за мен са излишни да ги правиш, второ не даваш пълна информация....

и за да ти докажа, първия резултат от BING: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_rt-performance/how-to-reinstall-windows-8-rt-in-dell-xps-tablet/500d1b35-169f-4de6-8161-7f4231895d6d

Ето дори за твоят таблет, да не излезеш с извинението, че не си с Dell: http://community.acer.com/t5/Tablets/ICONIA-W510-how-to-reinstall-windows-8-with-recovery-DVD/td-p/74319

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.