Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

"БУК-М2Е"

Волен готов да влезе в затвора като Мандела

Препоръчан отговор

"Ако ще се подобри животът на хората, съм готов да вляза в затвора като Нелсън Мандела."
          Това каза лидерът на „Атака" Волен Сидеров по повод думите на главния прокурор Сотир Цацаров, че имунитетът му не важи за хулиганство и той може да бъде арестуван.
  • Няма от какво да се притеснявам в политиката - нито съм приватизирал, нито съм крал, нямам грехове към българската държава. Нека този, който нарече българите „лош материал", да се притеснява. Нека тези, които приватизираха „Балкан", да се притесняват", каза той.
  • Волен изброи действията си от последните дни и попита задочно главния прокурор кое от тях е хулиганство.„Какви ли хулигански действия съм извършил, прегледах си ги като на филм", каза Сидеров. Той припомни думите си към президента, че жена му има офшорна фирма, а самият Плевнелиев е прехвърлял пари там.
  • "Аз и в ареста ще продължа да ги говоря", закани се националистът. И като арестант той се зарече да говори срещу протестиращите. Несимпатичен съм на тези, които искат да върнат Костов във властта, каза още лидерът на „Атака". „Друго хулиганско действие е, че не ръкопляскам и не симпатизирам на тези, които викат на площада, не флиртувам с тях", изброи Сидеров. „Всеки ден тези хора вдигат плакат "Костов, ела да ни спасиш". Не симпатизирам на тези хора, не флиртувам с тях, несимпатичен съм на тези, които искат да върнат Костов във властта. Ще се боря против това, защото Иван Костов съсипа България. Казвам им в очите какво мисля за тях, ще продължа да го правя, това са реститути. В този план - моите хулигански действия ще продължат, каза Сидеров.
  • „Говорителят на Костов скри за малко жествеността си с моята маска и поне за кратко имаше мъжествен вид", каза още Сидеров по адрес на Найо Тицин. Преди седмица журналистът проби загражденията пред парламента с усмирителна риза и маска на лидера на „Атака". За това му беше съставен предупредителен протокол.

http://www.vsekiden.com/137304

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХА, ХА, ХА. Волен да влезе в затвора. Това нашето вече не прилича на политика, ами на шоу с вицове. Нека господин Сидеров както и другите политици да научат думата срам и наглост какво означават и тогава да говорят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

господин Сидеров

Ма ти тоя... уважаваш ли го, та го титулуваш така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма ти тоя... уважаваш ли го, та го титулуваш така?

Не колега. Политиците продължават да съсипват България. Нито един не заслужава одобрение или адмирации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, абе хора вижте до къде стигнахме с нашата държава, че с този Волен ли ще трябва да се занимаваме ?!?! Цъфнахме, та вързахме... Ясно е че мястото му не е в политическия живот на страната !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако никой не му обръща внимание на Болен сигурно съвсем ще издивее, чета че почнал сам да си говори в НС.

http://www.dnes.bg/politika/2013/07/12/siderov-syzria-politprokurorska-zavera-shte-me-arestuvat.193519

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Ако ще се подобри животът на хората, съм готов да вляза в затвора като Нелсън Мандела."

Волен и Нелсън Мандела! Не е истина, просто. От днес откривам подписка в подкрепа на идеята, която току що ми хрумна - да предложим Волен за Нобелов лауреат за мир! Нищо по-малко няма да е достойно за него. Само че след като влезе там, където предлага, за да можем да се аргументираме пред комитета, който раздава наградите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кучетата лаят, кервана върви... Ясно е че иска медийно и обществено внимание, но НЕ, хората им писна от лъжи и манипулации !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Луд луд колко да е луд ??? Тези дето дадоха на пожарникаря и шайката му да изядат баницата да не би да са по малко луди ? Ама най луди са тия дето искат пак герб да ги управлява.  Може и да е луд и да е болен ама казва и много истини директно и без заобиколки. А тя истината почти винаги е нелицеприятна мдааа ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.