Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Изтеглих следна програма с метро интерфейс но имам проблем с настройката Работил ли е някой с нея по доло да пише какво да направя Не мога да пусна 1 торент от zamunda.net примерно

Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ми следния е Изтеглих я от Windows Store (платено приложение с 7 дни тестов период) След като зареди Трябва да въведа Име на акаунт хост адрес и порт Когато го направя ми дава грешка или тези неща които въвеждам са с грешни данни Никъде в интернет няма информация или не е обяснено добре Това е на кратко който е с Windows 8 може да я инсталира за да види от части какъв е проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш предвид, че си изтеглил някаква платена версия за сваляне на торенти или конкретно платена версия на uTorrent? Ако е така то какво си целял с това? Не че въпроса ми има връзка с проблема ти, но ми е интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето разбирачите изчезнаха... Кажете какво да правя искам да подкарам тази апликация Десктоп варианта не го искам

ПП

Това няма значение че е платена Не струва милиони Просто неразбирам защо не тръгва и искам да работя с нея Варианти за да искам това са много Десктоп приложенията много по бързо съсипват Windows

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема точки, нема запетайки...иди му разбери смисъла. Само той (може би) си го знае. Дай поне картинка да видим за какво става въпрос. Тя ще говори повече от всичката безсмислица, която изсипа до момента.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точки слага ме на свършено изречение, а за мен дали е свършено е отделен въпрос? Да не се отклонява ме от темата. Чакам сериозни отговори.

post-32493-0-58562000-1373644019_thumb.p

Това са настройките После трябва да се кликне на квадрата в ляво и ми дава това на снимката по доло

post-32493-0-14342200-1373644182_thumb.p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допреди малко не ти излизаха картинките. И не знам защо, но аз не намирам такава програмка "My Torrents". Eто какви програми излизат при мен:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк към него Инсталирай него и след това виж дали ще ти тръгне

http://apps.microsoft.com/windows/en-us/app/utorrent-client/e52814e4-c3f8-49d5-8ec4-bf27140cc8df

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямам представа защо не се кънектва. Аз също не успявам. Ако излиза и при теб това:

Публикувано изображение

трябваше с него да започнеш. Дано някой знае, но леко се съмнявам да е имало други мераклии да ползват това, поне за мен, неудобно приложение.

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Аз не мога да разбера въобще защо се занимаваш с това приложение? Първо е платено, да само $1.99, ама... и второ десктоп приложението си върви като по мед и масло, а това че зацапвали десктоп приложенията Windows-а е меко казано смехотворно.  :D Много зависи какво инсталраш, Windows-а сам трудно се зацапва, това в 99% от случаите се получава с любезното съдействие на човека зад съответното устройство. ;)

П.С. Както каза ivankrivodol по-горе, и за мен този тип приложения за настолна машина/лаптоп (разбирай ме устройство без тъчскрийн) са напълно излишни и неудобни за боравене.

Редактирано от kakoytou (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Аз не мога да разбера въобще защо се занимаваш с това приложение? Първо е платено, да само $1.99, ама... и второ десктоп приложението си върви като по мед и масло, а това че зацапвали десктоп приложенията Windows-а е меко казано смехотворно.  :D Много зависи какво инсталраш, Windows-а сам трудно се зацапва, това в 99% от случаите се получава с любезното съдействие на човека зад съответното устройство. ;)

П.С. Както каза ivankrivodol по-горе, и за мен този тип приложения за настолна машина/лаптоп (разбирай ме устройство без тъчскрийн) са напълно излишни и неудобни за боравене.

И аз се опитах това да му обясня, но някои се заинатосват, та рекох да опитам и аз как работи въпросното метро- приложение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

И аз се опитах това да му обясня, но някои се заинатосват, та рекох да опитам и аз как работи въпросното метро- приложение.

Това е същия младеж от Нова Загора който когато имаше проблеми със монитора му  предложих да си го калибрира а той каза че нямало къде това да стане там. Еми като няма къде да стане в НЗ  това може стане в СЗ и всеки един по голям град, Сигурен съм че във Стара Загора има поне една сносна фирма във която са можели да калибрират монитора му. По същата тази логика той сега пуска тема за умрелия Юторент и го иска в метро вариант. Еми то няма адекватно написани метро приложения а той дири под вола теле искайки такова което да е изчистено от всякакив грешки  и да работи както трябва. Няма как да стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е същия младеж от Нова Загора който когато имаше проблеми със монитора му  предложих да си го калибрира а той каза че нямало къде това да стане там. Еми като няма къде да стане в НЗ  това може стане в СЗ и всеки един по голям град, Сигурен съм че във Стара Загора има поне една сносна фирма във която са можели да калибрират монитора му. По същата тази логика той сега пуска тема за умрелия Юторент и го иска в метро вариант. Еми то няма адекватно написани метро приложения а той дири под вола теле искайки такова което да е изчистено от всякакив грешки  и да работи както трябва. Няма как да стане.

Абе, проблемът не мисля, че е в града. И аз съм от там родом - да, малко градче е, но пък си има няколко сервиза за компютърна техника, а в краен случай винаги може да се отскочи до Стара Загора, стига желание да има - то е по-важното. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука няма качествени сервизи и магазини. Има само един колега наричам го така, защото сме ресейлари на Microsoft и ако има проблем отскачам до него Отностно хардуера ми съм много взискателен купувам неща които в повечето случаи трудно се намират

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.