Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми джойстик до 30лв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си мислиш, че за 30 лева ще си вземеш хубав джойстик просто забрави. Няма да те изкара и 1 месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам същия, доволен съм много за парите е доволно. : Hama Scorpad 51840  П.с. Да бяхте уцелили правилния раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си мислиш, че за 30 лева ще си вземеш хубав джойстик просто забрави. Няма да те изкара и 1 месец.

Имам някаква HAMA от метро за около 20лв преди 6-7години и още си ми е жив и здрав.Верно,по рядко играя-няма й 10тина часа в месеца,но си е факт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам някаква HAMA от метро за около 20лв преди 6-7години и още си ми е жив и здрав.Верно,по рядко играя-няма й 10тина часа в месеца,но си е факт!

10 часа в месеца не са нищо, а и старите хардуери се правеха за да издържат. Сега новите много бързо се развалят. Към какво устройство ще го свързваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джойстик или геймпад?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре препоръчайте пи по-скъп.Но не много.

Аз имам същия, доволен съм много за парите е доволно. : Hama Scorpad 51840  П.с. Да бяхте уцелили правилния раздел.

Какъв този сайт?А и са някакви оферти.Дай друг сайт.

10 часа в месеца не са нищо, а и старите хардуери се правеха за да издържат. Сега новите много бързо се развалят. Към какво устройство ще го свързваш?

Към PC

Джойстик или геймпад?

Това:http://www.google.bg/imgres?imgurl&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.moddb.com%2Fdownloads%2Fps3-controller-pc-installer&h=0&w=0&sz=1&tbnid=65iwwu6Hr3QbqM&tbnh=180&tbnw=280&prev=%2Fsearch%3Fq%3Djoystick%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=joystick&docid=kGVHYwrWeNakBM&hl=bg&ei=Vi_gUcq_O8fFPNTKgIgN&ved=0CAEQsCU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.