Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Ако си мислиш, че за 30 лева ще си вземеш хубав джойстик просто забрави. Няма да те изкара и 1 месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам същия, доволен съм много за парите е доволно. : Hama Scorpad 51840  П.с. Да бяхте уцелили правилния раздел.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си мислиш, че за 30 лева ще си вземеш хубав джойстик просто забрави. Няма да те изкара и 1 месец.

Имам някаква HAMA от метро за около 20лв преди 6-7години и още си ми е жив и здрав.Верно,по рядко играя-няма й 10тина часа в месеца,но си е факт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам някаква HAMA от метро за около 20лв преди 6-7години и още си ми е жив и здрав.Верно,по рядко играя-няма й 10тина часа в месеца,но си е факт!

10 часа в месеца не са нищо, а и старите хардуери се правеха за да издържат. Сега новите много бързо се развалят. Към какво устройство ще го свързваш?

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре препоръчайте пи по-скъп.Но не много.

Аз имам същия, доволен съм много за парите е доволно. : Hama Scorpad 51840  П.с. Да бяхте уцелили правилния раздел.

Какъв този сайт?А и са някакви оферти.Дай друг сайт.

10 часа в месеца не са нищо, а и старите хардуери се правеха за да издържат. Сега новите много бързо се развалят. Към какво устройство ще го свързваш?

Към PC

Джойстик или геймпад?

Това:http://www.google.bg/imgres?imgurl&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.moddb.com%2Fdownloads%2Fps3-controller-pc-installer&h=0&w=0&sz=1&tbnid=65iwwu6Hr3QbqM&tbnh=180&tbnw=280&prev=%2Fsearch%3Fq%3Djoystick%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=joystick&docid=kGVHYwrWeNakBM&hl=bg&ei=Vi_gUcq_O8fFPNTKgIgN&ved=0CAEQsCU

Редактирано от KrisoZZZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.