Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

apocalipce

Проблем с батерията

Препоръчан отговор

Здравейте, незнам дали е за тук този пост, но не знам къде точно да постна темата. 

Имам  проблем с батерията, зарежда до 80 % и после ми казва " Plugged in,not chaging "

Лаптопа ми е Самсунг, от е серията ... 

моля ви , батерията ми е наред, но ми казаха, че може да е проблем с драйверите ???

Кажете ми как да го оправя този проблем, съкращава ми времето за работа с лаптопа с близо час.

Балгодаря ви предварително!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в опциите за батерията  на какъв режим си я оставил да се зарежда, но първо кажи с каква ОС си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, незнам дали е за тук този пост, но не знам къде точно да постна темата. 

Имам  проблем с батерията, зарежда до 80 % и после ми казва " Plugged in,not chaging "

Лаптопа ми е Самсунг, от е серията ... 

моля ви , батерията ми е наред, но ми казаха, че може да е проблем с драйверите ???

Кажете ми как да го оправя този проблем, съкращава ми времето за работа с лаптопа с близо час.

Балгодаря ви предварително!!!!

Самсунг има софтуер - Изи сетингс в който има опция "Удължител на живота на батерията " , който я зарежда до 80%. От Самсунг твърдят, че той позволява 1000 цикъла на батерията като се запазва повече време нейния капацитет.  Имам Самсунг от 1 година и  AIDA64 показва ниво на износване на батерията 2%. Така че според мен не го променяйте. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самсунг има софтуер - Изи сетингс в който има опция "Удължител на живота на батерията " , който я зарежда до 80%. От Самсунг твърдят, че той позволява 1000 цикъла на батерията като се запазва повече време нейния капацитет.  Имам Самсунг от 1 година и  AIDA64 показва ниво на износване на батерията 2%. Така че според мен не го променяйте. 

Много ти благодаря ... намерих го ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.