Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Знам, че има много такива теми, но искам да попитам за конкретни телевизори, да видя струват ли си и какво ви е впечатлението от тях. Ето и телевизорите:

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=12398&scenario=&productarea=P11090104&detailScenario=Televizor-TELEFUNKEN-T32TX182DLBPCS-LED

http://technomarket.bg/products/09126937/neo-tf-32065-fhd

Бюджетът ми е до 500лв.(за повече за сега не мога да отделя, пък и не мога да чакам да събирам още, понеже преди няколко дни ни гръмна стария телевизор и сега все едно съм затворник  без ТВ :Д ), за тези пари знам, че не мога да си взема нещо наистина качествено и да има повече входове, но въпросните телевизори, които гледах наистина за тези пари имат добри параметри пък и не дават лошо. Вадят образ като LG, Philips, SAMSUNG, обаче ме притеснява това, че марките са някакви несигурни и другото което ме притеснява, че са турски, служителите в магазините  като ги попитах дали са добри тези телевизори и всички ми не са много, много аз бих ти препоръчал LG, SAMSUNG и др. по известни марки. Какво ви е мнението за тези телевизори? Заслужават ли си? И може да дадете и някои други предложения.

П.П. По - принцип ми се искаше нещо, което да работи поне на 100Hz, да има входове от вида HDMI, USB, PC (или LAN) АV, SCART и другите видове входове или поне ощя някой друг. За тези пари имаше и от утвърдените марки, които вадеха горе - долу добра картина, но имаха само няколко входове и изобщо вече се обърках какво да взема, просто два дни ходя и гледам телевизори във всички вереги магазини за такава техника и от толкова гледане не мога да си избера... Всички, дават добре, и имат едни и същи входове, но просто утвърдените марки са леко по скъпички, а тези по - евтините и те си дават както другите, но просто са някакви кучи марки( не, че са лоши самите марки, те са хубави, но като видиш произход турция и те полазват големи съмнения) и за това реших да попитам, какво ви е впечатлението за тези телевизори от линковете и някой вземал ли си е от тях и как са.

Редактирано от MoH7aH4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари 100Hz няма да намериш. Нито FullHD. Ето ти още един от същия завод - Finlux 32FLYR160D INTERNET и Hitachi 32H8D02.

Всъщност Нео са си китайски а не турски.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще прочетеш доста отрицателни мнения за тези марки- най вече защото са турско производство. Въпреки всичко, от собствен опит ще кажа, че старите ми телевизори са от марките Neo и Finlux. Неото съм го ползвал повече от 3 години като тв и монитор. В днешно време го ползва тъщата и до сега не е имало никакви проблеми с него. Финлукс го ползвах малко над 2 години и бях по доволен тъй като той беше с лед подсветка и разликата в качеството на картината беше очевидна.

Общо взето съм доволен и от двата и според мен всичко е до късмет. Ако вземеш нещо марково и след няколко месеца нещо се прецака, ще чуеш мнения от рода: е късметът ти е бил такъв.

Ако пък е някоя турска марка: за толкова пари какво качество очакваш и т.н.

Пак казвам, че за мен всичко е до късмет и най вече до финансови възможности.

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата е прав. Ако искате да има изброените от Вас неща, ще трябва да отделите още малко средства.

И да вземете LG 32LN5400 LED, например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG 32LN5400 си е 50Hz. Фирмените технологии за подобряване на картината и писаниците на админа в техномаркета не ги гледайте.

Аз не съм виждал 100Hz под 800 лв. при това беше на промоция. Миналогодишните модели на LG-тата под LM620 все са 50Hz. При новите всичко под 800Hz MCI.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се колебая между http://zora.bg/finlux/32flyr160d-internet/22463#!prettyPhoto и http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=12398&scenario=&productarea=P11090104&detailScenario=Televizor-TELEFUNKEN-T32TX182DLBPCS-LED, но трябва да видя Finlux-a как дава. Телефункена вчера го гледах и ми хареса каква картина вади. А относно това което каза iko05 наистина е така, всичко си е до късмет. Та кой от тези двата бихте ми препоръчали. Като гледам нямат големи разлики. И другото което е вярно, че наистина няма телевизор под 800лв. който да работи на 100Hz, това си ми го каза човек, който работи в една от веригите..

Редактирано от MoH7aH4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите! Вече се сдобих със следния телевизор http://www.technomarket.bg/products/09119206/lg-32ls3500 не е с голяма характеристика и с много входове, както телефункена и финлукса, но за сметка на това вади 2-пъти по - хубава картина. При това е ЛЕД, пък и има най - важните входове за един телевизор. Както казва един приятел "телевизора трябва да си се използва за телевизор, за останалите неща си има съответно друга техника".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честито и със здраве да го ползваш.

:beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.