Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Знам, че има много такива теми, но искам да попитам за конкретни телевизори, да видя струват ли си и какво ви е впечатлението от тях. Ето и телевизорите:

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=12398&scenario=&productarea=P11090104&detailScenario=Televizor-TELEFUNKEN-T32TX182DLBPCS-LED

http://technomarket.bg/products/09126937/neo-tf-32065-fhd

Бюджетът ми е до 500лв.(за повече за сега не мога да отделя, пък и не мога да чакам да събирам още, понеже преди няколко дни ни гръмна стария телевизор и сега все едно съм затворник  без ТВ :Д ), за тези пари знам, че не мога да си взема нещо наистина качествено и да има повече входове, но въпросните телевизори, които гледах наистина за тези пари имат добри параметри пък и не дават лошо. Вадят образ като LG, Philips, SAMSUNG, обаче ме притеснява това, че марките са някакви несигурни и другото което ме притеснява, че са турски, служителите в магазините  като ги попитах дали са добри тези телевизори и всички ми не са много, много аз бих ти препоръчал LG, SAMSUNG и др. по известни марки. Какво ви е мнението за тези телевизори? Заслужават ли си? И може да дадете и някои други предложения.

П.П. По - принцип ми се искаше нещо, което да работи поне на 100Hz, да има входове от вида HDMI, USB, PC (или LAN) АV, SCART и другите видове входове или поне ощя някой друг. За тези пари имаше и от утвърдените марки, които вадеха горе - долу добра картина, но имаха само няколко входове и изобщо вече се обърках какво да взема, просто два дни ходя и гледам телевизори във всички вереги магазини за такава техника и от толкова гледане не мога да си избера... Всички, дават добре, и имат едни и същи входове, но просто утвърдените марки са леко по скъпички, а тези по - евтините и те си дават както другите, но просто са някакви кучи марки( не, че са лоши самите марки, те са хубави, но като видиш произход турция и те полазват големи съмнения) и за това реших да попитам, какво ви е впечатлението за тези телевизори от линковете и някой вземал ли си е от тях и как са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари 100Hz няма да намериш. Нито FullHD. Ето ти още един от същия завод - Finlux 32FLYR160D INTERNET и Hitachi 32H8D02.

Всъщност Нео са си китайски а не турски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще прочетеш доста отрицателни мнения за тези марки- най вече защото са турско производство. Въпреки всичко, от собствен опит ще кажа, че старите ми телевизори са от марките Neo и Finlux. Неото съм го ползвал повече от 3 години като тв и монитор. В днешно време го ползва тъщата и до сега не е имало никакви проблеми с него. Финлукс го ползвах малко над 2 години и бях по доволен тъй като той беше с лед подсветка и разликата в качеството на картината беше очевидна.

Общо взето съм доволен и от двата и според мен всичко е до късмет. Ако вземеш нещо марково и след няколко месеца нещо се прецака, ще чуеш мнения от рода: е късметът ти е бил такъв.

Ако пък е някоя турска марка: за толкова пари какво качество очакваш и т.н.

Пак казвам, че за мен всичко е до късмет и най вече до финансови възможности.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата е прав. Ако искате да има изброените от Вас неща, ще трябва да отделите още малко средства.

И да вземете LG 32LN5400 LED, например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG 32LN5400 си е 50Hz. Фирмените технологии за подобряване на картината и писаниците на админа в техномаркета не ги гледайте.

Аз не съм виждал 100Hz под 800 лв. при това беше на промоция. Миналогодишните модели на LG-тата под LM620 все са 50Hz. При новите всичко под 800Hz MCI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се колебая между http://zora.bg/finlux/32flyr160d-internet/22463#!prettyPhoto и http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=12398&scenario=&productarea=P11090104&detailScenario=Televizor-TELEFUNKEN-T32TX182DLBPCS-LED, но трябва да видя Finlux-a как дава. Телефункена вчера го гледах и ми хареса каква картина вади. А относно това което каза iko05 наистина е така, всичко си е до късмет. Та кой от тези двата бихте ми препоръчали. Като гледам нямат големи разлики. И другото което е вярно, че наистина няма телевизор под 800лв. който да работи на 100Hz, това си ми го каза човек, който работи в една от веригите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите! Вече се сдобих със следния телевизор http://www.technomarket.bg/products/09119206/lg-32ls3500 не е с голяма характеристика и с много входове, както телефункена и финлукса, но за сметка на това вади 2-пъти по - хубава картина. При това е ЛЕД, пък и има най - важните входове за един телевизор. Както казва един приятел "телевизора трябва да си се използва за телевизор, за останалите неща си има съответно друга техника".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честито и със здраве да го ползваш.

:beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.