Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера смених панела на телефона си Nokia X2, след което възникна следният проблем - при стартиране стига до мястото за въвеждане на ПИН кода и се изключва. До сега съм нямал подобен проблем. Все едно се рестартирва постоянно, защото като го свържа към зарядното както е изключен, излиза ми че зарежда, след което изгасва за известно време и пак излиза сигнала за зареждане, все едно сега съм го включил и така се повтаря. Ще съм благодарен, ако някой успее да ми помогне.

Редактирано от Stefan Iliev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи телефона на сервиз. Или не си сложил правилно панела или просто си има хардуерен проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам същият проблем имам една нокиа Х6 мисля,че е умряла не светва само привибрирва един път о това е пробвах с програмата феникс да го върна обратно към живот но уви когато дам SW Reset всичко е както трябва телефона светва зарежда нещо там и пак спира моля за помощ как да го оправя и ако може да ми препоръчате фърмуер за него :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам същият проблем имам една нокиа Х6 мисля,че е умряла не светва само привибрирва един път о това е пробвах с програмата феникс да го върна обратно към живот но уви когато дам SW Reset всичко е както трябва телефона светва зарежда нещо там и пак спира моля за помощ как да го оправя и ако може да ми препоръчате фърмуер за него :)

Ако е както при мен, връщането на зад няма да ти помогне, занесох го на сервиз и се оказа, че като съм сменял панела съм засегнал нещо мъничко от платката (забравих му името, термистор ако не се лъжа) смениха ми го и всичко беше наред. Ако си го отварял или ровичкал наскоро може да е от това или просто да си е заминало само, това е което мога да ти кажа. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е както при мен, връщането на зад няма да ти помогне, занесох го на сервиз и се оказа, че като съм сменял панела съм засегнал нещо мъничко от платката (забравих му името, термистор ако не се лъжа) смениха ми го и всичко беше наред. Ако си го отварял или ровичкал наскоро може да е от това или просто да си е заминало само, това е което мога да ти кажа. :)

Здравей колега телефона светна пробвах го със фених сега проблема е друг светва изписва надпис нокиа бял екран и след тва има още един надпис Phone start-up failed.Contact the retailer и до там запецва незнам дали при теб се е случвало на някоя нокиа :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.