Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
darii

проблем при инсталацията на лигата

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем при инсталацията почвам да инсталирам лол и ми дава да инсталирам microsoft visual c++ 2005 pack и ми дава грешка някакви идеи как да довърша инсталацията?

post-292672-0-50155000-1373738876_thumb.

Редактирано от darii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем при инсталацията почвам да инсталирам лол и ми дава да инсталирам microsoft visual c++ 2005 pack и ми дава грешка някакви идеи как да довърша инсталацията?

Отивате на сайта ма Майкрософт, теглите го (безплатно е) и го инсталирате. След това пускате вашата инсталация наново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах,но пак същия проблем.

Това изтеглих от сайта им http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=18471 (съжалявам,но не знам как да го тагна и давам линк)

Редактирано от darii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах,но пак същия проблем.

Това изтеглих от сайта им http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=18471 (съжалявам,но не знам как да го тагна и давам линк)

пробвайте да го деинсталирате и инсталирате наново. И проверете внимателно какво пише в изискванията за играта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също опитах да преинсталирам и да инсталирам отново. :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.