Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Значи от известно време насам,говорейки по скайп или по микрофона като цяло,се чува едно доста силно и гадно бучене като от буфер който не е пусната музика.Съдейки по шума,е трептене от кутията,но най-интересното е че докосна ли кутията,то спира.Идеята ми е как да го оправя и къде  е проблема?Понякога спира,но за няколко часа,случайно?!

Intel g860 2x4ddr3 1600mhz 1tb sata 2  6790hd 1gb gddr5 win 7 ultimate x64

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми така като казваш допра го и спира ме кара да мисля че е статично електричество

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми така като казваш допра го и спира ме кара да мисля че е статично електричество

Ок и на мене ми минаха некви щуротии в главата за биотоковете и прочие,ама аджеба как да го оправя?Докосвам го и почва да пращи ама мноооого лекинко,гласа ми се чува ангелски ясно,пусна го и почва пак... :@ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

толкова ли е скъп че си струва да си блъскаш акъла

може пък да е изсъхнало някое кондензаторче

ако е статично - кабелите, занулен корпус на компа

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

толкова ли е скъп че си струва да си блъскаш акъла

може пък да е изсъхнало някое кондензаторче

Скъп скъп колко скъп изнудвах нашите 2години,However - просто ми е интересно: 1.От къде се появи тоя изруд 2.Защо като докосна кутията /предната част/ и млъква 3.Как може да го накарам да млъкне завинаги?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

написах за статично какво е 1-то да видиш

контакта ти такъв вид ли е http://joiven-eshop.com/product/116/kontakt-shuko-16a-250-v.html

Редактирано от dodo00 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

написах за статично какво е 1-то да видиш

контакта ти такъв вид ли е http://joiven-eshop.com/product/116/kontakt-shuko-16a-250-v.html

има болт в средата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тип шуко ли

има ли пластини отстрни които залепват за щепсела

коммпа ти в удължител ли е включен, ако да колко жилен е кабела на удължителя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тип шуко ли

има ли пластини отстрни които залепват за щепсела

коммпа ти в удължител ли е включен, ако да колко жилен е кабела на удължителя

има пластини отстрани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кабела на компа е с 3 жела той ли влиза директно в контакта

------------------------------------------------------------------------------------

ако не е статично а кондензатор няма да можеш справиш сам

-------------------------------------------------------------------------------------------

опиши всичко какво има от контакта до кутията на компа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра ти до микрофона ли е?Така става на един приятел като говорим по Skype. Просто трябва да държиш микрофона далече от компа.Защото компютъра бучи и микрофона го чува и се получава много силен звук.Или когато не го ползваш го спирай и няма да ти бучи.А това с докосването не знам как се получава.

Редактирано от KrisoZZZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок и на мене ми минаха некви щуротии в главата за биотоковете и прочие,ама аджеба как да го оправя?Докосвам го и почва да пращи ама мноооого лекинко,гласа ми се чува ангелски ясно,пусна го и почва пак... :@ 

Какви биотокове бре юнак хахах Тук става дума за така наречената "маса" или зануляване.Възможно е някъде да няма добър контакт и да излиза тоя брум.

Като започнеш от някоя букса да не "ляга" плътно ,и да стигнеш до някоя студена спойка.. проблемът може да се окаже тегав.

Компютъра ти до микрофона ли е?Така става на един приятел като говорим по Skype. Просто трябва да държиш микрофона далече от компа.

Ако твоят приятел има активни (включени) колонки около микрофона се получва микрофония,която може да представлява от писклив звук,до бръмчене.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми звука е като бучене,все едно пускаш буфер/аудио система без да свири музика,и усилиш звука.Микрофона е на слушалки,а те са далечко от монитора,кабела е 2метра :) иначе като докосна кутията проблема изчезва. Кабела за захранването е със 3 изхода откъм компа и влиза директно в разклонителя.Разклонителя е обикновенен,3м дълъг със 3 гнезда.Свързал съм слушалките към предния панел на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми според мен това "бучене" ми намирисва на лоша маса.Трябва да го погледне някой спец,и да замери тук-там..

Ще се разбере дали някой кондензатор или лоша връзка.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да съм чел нагоре - прекъсната ширмовка  на кабела за микрофона .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е екраниран кабел , нали виждаш червен и бял проводник  които са оплетени със екран , този екран е замасен - на това му казвам ширмовка  , а при теб някъде , обикновено до жака е прекъснал .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами проблема се оказа в тея малките оголени кабелчета,във микрофона...просто го отворих и завъртях кабела за да не се оплитат и втриват едно в друго,и даде звука кристално ясно.По едно време се чуваше ехо но се оказа че бях забравил прослушване на микрофона! :) Като цяло сега мирнясах,ако има нещо ще драсна някой ред!Мерси на всички ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете в избора на процесор.
      Двоумя се между тези двата като бюджета е 400 лева.
      AMD Ryzen 5 2600
      Intel Core i5-8400
      Играя само WOT с GTX 1060 6gb, гледах сравнения на двата и клоня към Ryzen (игрането на игри не е преоритет)
    • от RoSS7
      Колеги, здравейте,
      ще съм ви много благодарен ако някой ми обясни по-подробно какво трябва да направя. Попаднах на две подобни теми, но не успях да постигна никакъв резултат. Синът ми използва компютъра за игри, но по 1-2 часа на ден и през останалото време аз съм на него. Проблемът ми е следния. Винтелатора на процесора е много шумен, понякога се изключва за няколко секунди и компютъра почти не се чува как работи, но след това перката се завърта отново и направо откачам. Използвам компютъра за писане на документи, които изобщо не натоварват процесора, понякога чета някакви статии в интернет и искам да разбера възможно ли е да изключвам перката на процесора за определено време, защото съм сигурен, че не го натоварвам. Четох в нета, че може да се направи при определени градуси да се пуска и когато не се натоварва да се изключва. Моят се изключва за няколко секунди и ако мога да увелича тези секунди или да го направя да се включва само когато е необходимо ще бъде страхотно. На снимката съм описал всички части на компютъра и ще съм ви безкрайно благодарен ако ми помогнете. Мисля, че имам достатъчно винтелатори и докато аз го ползвам може да мина и без охладителя на процесора, но ако греша, моля поправете ме, защото не съм на Ти с компютрите, но ако ми обясните какво да направя ще се справя с малко помощ от приятел

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.