Премини към съдържанието
M'TRONIC

Една доста добра страничка се нуждае от харесвания

Препоръчан отговор

Здравейте,незнам дали това е правилното място за този пост,но както и да е.С един приятел създадохме FACEBOOK страница с името Games ( https://www.facebook.com/pages/Games/170671166446203?fref=ts ) в нея ще се представят следните неща: -ревюта на игри -трейлъри на предстоящи игри -геймплей на доста известни игри А в бъдеще когато страница се разрастне и има интерес за онлайн турнири на игри като League of Legends,World Of Warcraft,World Of Tanks и много други,ще се избира посредством анкета в страницата.известяването за турнирите ще се поства в страницата.И следователно ще има доста награди от наша страна. Та някой ако е заинтересован и обича да разцъква игрички през свободното време тази страница е точно за него или нея :) :)  В момента страницата не е развита и има няколко поста,но до няколко месеца всичко ще върви по мед и масло. И ако искате турнирите да започнат по-рано не харесвайте само вие а споделяйте,пращайте на приятели...абе като цяло изпозвайте всеки един източник за споделяне за да харесват повече хора страницата.Все пак ударете по 1 рамо. Благодаря на всички които ще харесат страницата!!!

Редактирано от M'TRONIC (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще кажа - Не, благодаря. Само като видях Facebook и се отказах да посетя каквото и да е било. Не всеки има регистрация в Шитбуук и е много дразнещо все повече хора и фирми да ти сочат страници там. Искате страница - направете си една като хората на платен хостинг, а не във Facebook, където личната информация на хората е крадена, а те биват заразявани с вируси.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще кажа - Не, благодаря. Само като видях Facebook и се отказах да посетя каквото и да е било. Не всеки има регистрация в Шитбуук и е много дразнещо все повече хора и фирми да ти сочат страници там. Искате страница - направете си една като хората на платен хостинг, а не във Facebook, където личната информация на хората е крадена, а те биват заразявани с вируси.

страницата ще е на платен хостинг след като се съберат хора във фейсбук,просто искаме да се съберат повече хора за да потръгнат нещата :) :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога няма да потръгнат нещата в такъв случай, докато са във Фейсбуук. Аз никога няма да я отворя например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох. Защо настоявате да пишете на английски, като ползвате Google Translate? В момента просто се отказах да чета, пример: "Manufacturers of World of Warcraft Blizzard is about to introduce a major change in the way of payment in the game. "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох. Защо настоявате да пишете на английски, като ползвате Google Translate? В момента просто се отказах да чета, пример: "Manufacturers of World of Warcraft Blizzard is about to introduce a major change in the way of payment in the game. "

Съгласен. "One of the coolest game that I have played since now.Do you know the name of the game?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия нови сайтове да не ги връзвате с някоя click-to-pay система, та толкова са зор да бъдат "харесвани". Хубост насила не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брейй, някой не познава единствено и множествено число в английският език :D Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия нови сайтове да не ги връзвате с някоя click-to-pay система, та толкова са зор да бъдат "харесвани". Хубост насила не става.

Ем мисля че е ясно че ще е click-to-pay система.Нали трябва да идват от някъде парите за наградите,пък ако знаете друг начин за финансиране,просто кажете 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем мисля че е ясно че ще е click-to-pay система.Нали трябва да идват от някъде парите за наградите,пък ако знаете друг начин за финансиране,просто кажете 

kickstarter

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kickstarter

И кой полу-разумен човек би дал пари за такава иначе безсмислена инициатива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там дават пари, за нямаш си на идея какви глупости :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за сравнение- Spin Tires е събрала 60000 паунда за няма месец и половина пък в последното демо има един (Майко Аз Загивам) и една (Уравновесена с Автомобилите на Запад), една карта и това е. Няма сюжет, няма нищо.

П.П Добре де, и аз я разцъквам от време на време, ама старото демо!!! :D :D

Редактирано от rado99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.