Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,

реших да си направя нова PC конфигурация, защото моята доста остаря и я подарих на дядо ми. Избрах си едни части:

FX-8350 осем-ядрен (4.0GHz (Turbo Freq. @4.2GHz), 8MB L2/8MB L3, 125W, AM3+) Black Edition

1000 GB HDD

8GB DDR3 1600MHz, Kingston HyperX Blu

Fortron Rider Bronze 650W

SAPPHIRE HD6670 PCI-E 2GB DDR3

Gigabyte 990XA-UD3, AMD 990X, AM3+, DDR3, 2xPCI-E (SLi/CF), SB7.1 Dolby Home Theater, Lan1000, 6xSATA 6Gb/s

RAID 0,1, 5, 10, 4xUSB3.0, 1394, ATX

COOLER MASTER Hyper 612S, s.All CPU, 1300 rpm, 22.5 dB

ASUS DRW-24B5ST

Тези неща си харесах. Може ли някой да ми каже съвместими ли са? И ако може нещо да се замени за по-добро и да не надхвърля много цената на тези части - нека да даде своето предложение. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвместими са ти частите, но видеокартата може да я замениш поне с SAPPHIRE HD6670 1G GD5 BULK.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор :) Ами аз да питам: Каква е разликата между 2 GB DDR3 и 1 GB DDR5 при видеокартите? Качеството по-различно ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.