Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, имам питане и то е следното (ще се изразявам възможно най-просто, за да разберат всички) : Занимавам се с уеб дизайн, като във всеки .php файл, преди кода, слагам информация от сорта: Кой е автора, майл за контакти и т.н. кратка информация ( за да се знае от къде идва и кой я е правил ). Темите ги пускам през WP демо сайт, за да се разглеждат преди закупуването им. Да предположим, че някак си се докопат до самите дизайни. И на мястото на моята информация, която съм сложил в .php файловете заменят с тяхна или просто я затрият. Мога ли да използвам закона и да докажа някак си, че това е мое дело ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам питане и то е следното (ще се изразявам възможно най-просто, за да разберат всички) : Занимавам се с уеб дизайн, като във всеки .php файл, преди кода, слагам информация от сорта: Кой е автора, майл за контакти и т.н. кратка информация ( за да се знае от къде идва и кой я е правил ). Темите ги пускам през WP демо сайт, за да се разглеждат преди закупуването им. Да предположим, че някак си се докопат до самите дизайни. И на мястото на моята информация, която съм сложил в .php файловете заменят с тяхна или просто я затрият. Мога ли да използвам закона и да докажа някак си, че това е мое дело ???

Какво точно може да се гледа в сорс кода на темите, които си оставил? Този демо сайт какви защити ти предлага?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно може да се гледа в сорс кода на темите, които си оставил? Този демо сайт какви защити ти предлага?

Е защити като всеки един сайт. Мисълта ми е, след като се доберат до дизайна(темите) , тоест ги свалят на компютъра си и променят информацията, която съм оставил в сорс кода, един вид да им дойде на готово и да си печелят на мой гръб. Тогава мога ли да докажа, че това е мое всъщност ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е защити като всеки един сайт. Мисълта ми е, след като се доберат до дизайна(темите) , тоест ги свалят на компютъра си и променят информацията, която съм оставил в сорс кода, един вид да им дойде на готово и да си печелят на мой гръб. Тогава мога ли да докажа, че това е мое всъщност ?

Мисля, че може но изчакай колеги от форума които ще ти дадат повече информация. И за мен ще е ценна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че ако замаскира всички следи оставени от мен, няма как (което ме притеснява), как да го защитя въобще, за да не се ползва от други ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислил съм по тази идея, но си е друго когато се докоснат до пълните функции :) Въпроса ми е , мога ли да предприема нещо, срещу някой възползващ се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.