Премини към съдържанието
steli__

Забременяване по време на закъснението на менструацията?

Препоръчан отговор

Здравейте, На 20 години съм и менструацията ми закъснява с 5 дни, но от 2 дена имам предменструални симптоми и очаквам да ми дойде. Снощи (петия  ден от закъснението), към 2:30 с приятелят ми правихме секс с презерватив, който се скъса и съответно той свърши в мен. Днес като се събудихме, отново имах симптоми на предстояща менструация, но не дойде. Въпроса ми към вас е, има ли шанс да съм забременяла? Да изчакам ли още малко или да пия Ескапел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ескапел се пие до 3 дена - 72 часа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не се обърнете с тези въпроси към гинеколога си ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един тест е 3 лв. 

- Има ли шанс да съм..., ми звучи все едно го искаш. Съмнявам се да е така, щото нямаше да пишеш тук. 

Иначе, то ако има да става ще стане, без значение в кой период от месеца правите секс. 

Ако не го искаш пий хапче и се моли. Това е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си приключила с образованието и не си неотменимо ангажирана  и все пак бременна, задръж детето.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си приключила с образованието и не си неотменимо ангажирана  и все пак бременна, задръж детето.

За мене лично стигнало ли се е дотам всякакви решения за махането му са равни на убийство. Тези работи се мислят преди това и подобни на сорта  "скъса се презерватива" са разни предтекстове. Противозачатъчни методи няма ли !

Сега разни ударни хапчета и ... ами ако оцелее и се роди с разни малформации !

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мене лично стигнало ли се е дотам всякакви решения за махането му са равни на убийство. Тези работи се мислят преди това и подобни на сорта  "скъса се презерватива" са разни предтекстове. Противозачатъчни методи няма ли !

Сега разни ударни хапчета и ... ами ако оцелее и се роди с разни малформации !

аз се чудя що не ползват качествени презервативи

евтиното излиза винаги скъпо ъхъ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе я стига плашихте момичето бе ейй ! :stop:

Въпреки случката е напълно възможно да не е станала "белята", но за по-сигурно се съветвай с някой специалист, защото форумите не са мястото където могат да те посъветват правилно.

Успех !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе я стига плашихте момичето бе ейй ! :stop:

Въпреки случката е напълно възможно да не е станала "белята", но за по-сигурно се съветвай с някой специалист, защото форумите не са мястото където могат да те посъветват правилно.

Успех !

никой не я плаши - ама ако не е уцелила бингото тоя път поне ще си има едно наум вече

за всичко

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, На 20 години съм и менструацията ми закъснява с 5 дни, но от 2 дена имам предменструални симптоми и очаквам да ми дойде. Снощи (петия  ден от закъснението), към 2:30 с приятелят ми правихме секс с презерватив, който се скъса и съответно той свърши в мен. Днес като се събудихме, отново имах симптоми на предстояща менструация, но не дойде. Въпроса ми към вас е, има ли шанс да съм забременяла? Да изчакам ли още малко или да пия Ескапел.

Нима мислите, че във форумите има по-компетентни от гинеколозите?!

На Ваше място бих отишла на преглед.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и само за успокоение, е задължително да се отиде на преглед. Още повече, че може да става дума и за съвсем различен проблем...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес, в 18 ч. ми дойде! Публикувано изображение) Благодаря на всички за вниманието!

А наздраве по тоя случай :beer:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

........и умната за в бъдеще,бих казал аз!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един тест е 3 лв...

И хваща най-рано две седмици след началото на бременността. Както и преглед при гинеколог нямаше да потвърди или отхвърли бременност толкова рано. Принципно се смята овулацията, но вероятността да забременее в деня преди цикъла е много минимална.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И хваща най-рано две седмици след началото на бременността. Както и преглед при гинеколог нямаше да потвърди или отхвърли бременност толкова рано. Принципно се смята овулацията, но вероятността да забременее в деня преди цикъла е много минимална.

Явно често си правиш, след като си така добре запознат. Я сподели опит. 

Не че нещо, но на кутийката на Shurecheck пише: Shurecheck гарантира над 99% точност на резултата, още от първия ден на закъснението... 

Сега, друг е въпроса, кой би се доверил на виден форумен експерт като теб или на световно изпитан продукт. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам търговски марки почнаха да се размятат наоколо? Ако няма проблеми и аз ще спомена няколко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Не че нещо, но на кутийката на Shurecheck пише: Shurecheck гарантира над 99% точност на резултата, още от първия ден на закъснението... 

Явно си от хората, които първо действат и забравят мисленето. Все пак ще те подканя да направиш опит да осъществиш този така труден за теб процес и да си разтълкуваш цитираното с удебелен шрифт.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно често си правиш, след като си така добре запознат. Я сподели опит. 

Не че нещо, но на кутийката на Shurecheck пише: Shurecheck гарантира над 99% точност на резултата, още от първия ден на закъснението... 

Сега, друг е въпроса, кой би се доверил на виден форумен експерт като теб или на световно изпитан продукт. 

Не е нужно в случая да си виден форумен експерт за да знаеш елементарни неща.  Лошото в случая е че успокояваш и заблуждаваш голяма част от необразованите тинейджерки във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мене пък ми е много интересно,как мъже имат толкова информация за женски неща,а и чак си вярват като пишат.

И хваща най-рано две седмици след началото на бременността. Както и преглед при гинеколог нямаше да потвърди или отхвърли бременност толкова рано. 

това беше преди 10 години,обнови си информацията.

Принципно се смята овулацията, но вероятността да забременее в деня преди цикъла е много минимална.

минимално,но съществува.Има жени,които могат да забременеят и по време на манструацията,така че съвета ми е никога да не се сваля гарда,ака не се желае една бременност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мене пък ми е много интересно,как мъже имат толкова информация за женски неща,а и чак си вярват като пишат.

сигурно защото и мъжете са свързани с бременността. Аз поне досега не съм видял жена, която да забременее без наличието на сперматозоиди. Пък и що ми се струва, че повечето гинеколози са мъже...

това беше преди 10 години,обнови си информацията.

Обновявам : Тестът за бременност измерва количественото съдържание на човешки хорионгонадотропин (HCG) в урината. Около 4-6 ден след оплождането този хормон навлиза в кръвообръщението. С всеки следващ ден, през първите три месеца на бременността, нивата на този хормон в организма драстично нарастват. Около 14 дена след оплождането повечето тестове могат да установят вашата бременност. Не всички тестове обаче са достатъчно чувствителни и могат да дадат сигурен резултат.

Хормонът на бременността - ЧХГ (hCG) Хормонът, наречен човешки хорион-гонадотропин, по-често срещан като ЧХГ (hCG), се произвежда по време на бременността. Това е хормонът, чиито нива отчитат и уринарните тестове за бременност. Той се произвежда от клетките, които изграждат плацентата (плацентата изхранва ембриона и е закрепена за маточната стена). ЧХГ може да бъде регистриран най-рано с нормален кръвен тест около 11 дни след зачеване, а с обикновен уринен тест най-рано след 12 до 14 дни. В общия случай ЧХГ ще се удвоява на всеки 48-72 часа, като нивата му ще достигнат своя пик (връхна точка) в 8 до 11 гестационна седмица и след това ще намаляват през останалата част от бременността.

Също да кажа, че не се прави тест преди датата на менструацията, т.е. преди да е започнало закъснението, защото дори и да има зигота, то тя може да бъде отхвърлена от организма. Затова и в цитираното на ония заяждащия се за реклама на конкретния тест пише "още от първия ден на закъснението".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.