Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,не знам дали е за притеснение,но да обясня какво ми се случи.Днес,след ежемесечното ми сканиране на компютъра,SuperAntiSpyware откри 2 троянеца.След манипулацията ми предложи рестарт(не знам дали ги делна).И като му дадох да се рестартира ми излезе надпис,който гласеше нещо от рода:"Сигурни ли сте,че искате да рестартирате,понеже има други юзери и ще бъдат загубени данни?".След рестарта,не се стартира автоматично,а ми излезе синия екран на Уин 7,но вече с два юзера между,които да избирам с кой да вляза.Единия моя а другия някакъв vvv.Четох,че можело да се пусне трейс и който адрес ти бил излязъл последен да се провери локацията му.Последните два бяха от Германия и от САЩ.

Та,трябва ли да се притеснявам,трябва ли да премахвам нещо,какво следва?Мерси

Windows 7 64bit SP1,Pentium Dual Core CPU 5700 3.00GHz 6GB RAM,Nvidia Geforce GT 440

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посети темата за вируси и следвай стъпките там, за да може колегите от HJT Team да ти помогнат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лога, който си дал в другата тема, виждам, че си с Касперски 2011, свали си версия 2013. Не ти е била активна също така. Стартирай я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(...) Не ти е била активна също така. Стартирай я.

Не му е активна, защото преди да сканира с DDS я е изключил - така и трябва всъщност.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.