Премини към съдържанието
spica

Лаптоп Тошиба Текра 9000 не буутва

Препоръчан отговор

Преди няколко дена получих един развален лаптоп тошиба текра 9000 с уговорката ако мога да го подкарам да остане за мен. Проблемът е следният:

При опит да се стартира по лаптопа светват всички лампички (както трябва да светят като работи), но екрана не светва. Вентилатора на процесора не помръдва. DVD-то не завърта както прави по принцип при буут-процес. Батерията се зарежда дори и при изключен лаптоп. Не се чуват никакви звуци по които може да се установи какъв е проблема. От последния признак си мисля че дъното на машинката е здало багажа.

Имал ли е някой подобен проблем било то и с обикновен компютър и как го е разрешил. А хората, които са на ти с хардуера, ще съм благодарен на всяко тяхно мнение и съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена получих един развален лаптоп тошиба текра 9000 с уговорката ако мога да го подкарам да остане за мен. Проблемът е следният:

При опит да се стартира по лаптопа светват всички лампички (както трябва да светят като работи), но екрана не светва. Вентилатора на процесора не помръдва. DVD-то не завърта както прави по принцип при буут-процес. Батерията се зарежда дори и при изключен лаптоп. Не се чуват никакви звуци по които може да се установи какъв е проблема. От последния признак си мисля че дъното на машинката е здало багажа.

Имал ли е някой подобен проблем било то и с обикновен компютър и как го е разрешил. А хората, които са на ти с хардуера, ще съм благодарен на всяко тяхно мнение и съвет.

Имал съм подобен случай, наистина може и да е от дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имал съм подобен случай, наистина може и да е от дъното.

Kакво се е случило. В смисъл как си разрешил проблема, купил си ново дъно или ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този лаптоп колко време не е бачкал ?

Зашо търсиш проблема във дъното .Помисли върху това дали Биоса-а е наред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.