Премини към съдържанието
Дон Киход

Забиване в gta 4 на геймърско pc

Препоръчан отговор

Здравейте днес реших да си изтегля gta 4 . Всичко беше окей , не ми лагваше когато си помръднах мишката около себе си , дори напротив вървеше отлично , но когато тръгнах с колата и изминах няколко метра ми заби . След това разбрах че на всеки няколко изминати метра играта ми забива . Искам да кажа че и покривам изискванията с много и че самата игра не ми лагва , а ми забива на няколко секунди . Моля за помощ.

Pc -processor amd bulzdozer fx 6100 x6 3,3 ghz

Video - nvidia palit gtx 650 2 gb

Ram-8 gb

windows 7 64 bit

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте днес реших да си изтегля gta 4 . Всичко беше окей , не ми лагваше когато си помръднах мишката около себе си , дори напротив вървеше отлично , но когато тръгнах с колата и изминах няколко метра ми заби . След това разбрах че на всеки няколко изминати метра играта ми забива . Искам да кажа че и покривам изискванията с много и че самата игра не ми лагва , а ми забива на няколко секунди . Моля за помощ.

Ram-8 gb

windows 7 64 bit

Уау... това ли е "геймърското PC"? Както и да е, играта би трябвало да върви перфектно дори и на такъв компютър. Трябва ти само най-новия пач.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отзиви оттам където си я "купил" има ли? Други които да са писали за подобен проблем...Машината сглобена ли пристигна или сам направи монтажа? Следи какви са температурите на компонентите. Може да има неправилен монтаж и някой от тях да прегрява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега търсих за хора със същия проблем , но не намерих , преди 1 ден си смених охлаждането на pc , защото преди прегряваше , но сега мисля че не е от температурите , Pc го взех преди около месец , а относно пачът откъде мога да го сваля и ще ми се оправи ли проблема , ако може линк 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега търсих за хора със същия проблем , но не намерих , преди 1 ден си смених охлаждането на pc , защото преди прегряваше , но сега мисля че не е от температурите , Pc го взех преди около месец , а относно пачът откъде мога да го сваля и ще ми се оправи ли проблема , ако може линк 

От сайта на играта, или да го потърсиш някъде в мрежата. Обаче, за да го свалиш от сайта, ще е нужно да си инсталирал платено, лицензирано копие...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта на играта, или да го потърсиш някъде в мрежата. Обаче, за да го свалиш от сайта, ще е нужно да си инсталирал платено, лицензирано копие...

Защо въобще се хабите?! Българина не му увира главата! Но за съжаление доста хора изпитват липса на пари(за да си закупят примерно дадена игра)! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо въобще се хабите?! Българина не му увира главата! Но за съжаление доста хора изпитват липса на пари(за да си закупят примерно дадена игра)! 

В момента GTA IV в Steam струва 10 лева.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента GTA IV в Steam струва 10 лева.

Не знаех, тъй като не съм запален геймър! Еми, какво да кажа повече, няма смисъл от коментар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ram-8 gb

windows 7 64 bit

Намери си GTA IV Patch 1.0.7.0 и ще се оправи проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA IV е една от най-зле оптимизираните игри (или по скоро портове) които имах (не)щастието да играя. Нищо повече от tech demo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA IV е една от най-зле оптимизираните игри (или по скоро портове) които имах (не)щастието да играя. Нищо повече от tech demo.

Що така,аз съм я превъртал точно два пъти и никога не съм имал никакви дефекти.(Играл съм я,е все още си я пускам

от време на време на PC...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За харда нищо не си казал. Марка, модел, смарт показатели?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За харда нищо не си казал. Марка, модел, смарт показатели?

Проблемът вече е решен, защо четеш само първото мнение в темата?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.