Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
submit

Windows 8 крашва дава Preparing automatic repair - нонстоп

Препоръчан отговор

Всичко започна като ми изгоря някакъв чип за захранването, който избирал когато не е на ток, да включи батерията. Та в сервиза на правиха пълна диагностика, флашнали са последната версия на биоса (Asus k50AB) и оттогава като го включа ми дава Preparing automatic repair забива и се рестартира. Пробвах да преинсталирам, но не ми буутва от флашката независимо какви настройки сложа в биос. Оставих го да се рестартира така нон стоп и на 4-5тия път захапа и успя да се ресторне от стар restore point. Зареди ми до декстопа, всичко ОК. Ъпдейтнах, пуснах диск ерор чек (в сервиза правиха тест на харда - няма проблеми), дефрагментирах и си направих мой рестор поинт. Въпреки това отвреме на време това се повтаря - последния път беше когато го сложих да спи, изключих от контакта, за да го преместя, като запалих отново Preparing automatic repair - рестарт 3-4 пъти, захапва, прави рестор и зарежда (прави рестор от един и същ момент, а не от рестор поинта, който аз съм сейвнал). 

Въпросът ми е има ли начин да проверя на ккаво се дължи това и съответно да прекратя тази практика без да се налага да правя нова инсталация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върни го в сервиза с рекламация на тяхната работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха, че е вероятно да е от новия биос и ми препоръчаха Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха, че е вероятно да е от новия биос и ми препоръчаха Windows 7

Вземат те за балък.....

Върни го в сервиза с рекламация на тяхната работа.

Ето отговора! Сам ти цитирам отговора: (това е от твоят пост) "Та в сервиза на правиха пълна диагностика, флашнали са последната версия на биоса" и после "Казаха, че е вероятно да е от новия биос"... Преследвай си правата на потребител!!! Дори ако трябва по съответният нормативен правов ред! А тези там са абсолютни идиоти и кръвопийци... Само гледат да ти източат още някой лев и се правят на интересни!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

формат и преинсталация реши проблема 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност проблема остава, сложих Windows 7 и продължава да дава грешка. С последната версия на биос-а съм според сайта на асус

post-48481-0-47136600-1376045807_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.