Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, имам проблем с видео драйверите. Адаптерът ми е VIA/S3G и изтеглих тея видео драйвери http://dox.bg/files/dw?a=efd6192dfb и май станаха, но сега имам проблеми с flash player-а. Искам да играя KingsRoad в facebook, но ми пише следната грешка: Unsupported hardware . Flash Player doesn't support the graphics hardware in your system.
С mozilla firefox 3.6 съм 

Windows XP , 448 МБ RAM , 1.80 ГХц , AMD Sepron™ Proccesor 3000+ , Video 64 MB ,
32 bit.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, имам проблем с видео драйверите. Адаптерът ми е VIA/S3G и изтеглих тея видео драйвери http://dox.bg/files/dw?a=efd6192dfb и май станаха, но сега имам проблеми с flash player-а. Искам да играя KingsRoad в facebook, но ми пише следната грешка: Unsupported hardware . Flash Player doesn't support the graphics hardware in your system.

С mozilla firefox 3.6 съм 

Windows XP , 448 МБ RAM , 1.80 ГХц , AMD Sepron™ Proccesor 3000+ , Video 64 MB ,

32 bit.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! 

Unsupported hardware . Flash Player doesn't support the graphics hardware in your system.Ползвай Гугъл преводач и след това си формулирай въпроса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди това с коя версия на флаш бяхте и имахте ли проблем с поддръжката? То вярно че винаги се търси най-новото, ама на дъртите машини понякога се налага с по-стари версии да се работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди това с коя версия на флаш бяхте и имахте ли проблем с поддръжката? То вярно че винаги се търси най-новото, ама на дъртите машини понякога се налага с по-стари версии да се работи.

Ми аз вчера си преинсталирах windows-a и не знам. Но днеска можех да си гледам клипове.

Редактирано от loki9889 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз вчера си преинсталирах windows-a и не знам. Но днеска можех да си гледам клипове.

Можехте да си гледате клипове докато не сложихте онези драйвери?  С тези които са вградени в ОС или се изтеглят от хранилището на Майкрософт при инсталацията на ОС, значи е ставало?!...Защо тогава инсталирахте въпросните, които ни давате като линк?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можехте да си гледате клипове докато не сложихте онези драйвери?  С тези които са вградени в ОС или се изтеглят от хранилището на Майкрософт при инсталацията на ОС, значи е ставало?!...Защо тогава инсталирахте въпросните, които ни давате като линк?

Всичко смених, но пак не става да играя KingsRoad в facebook  и пак си мога да гледам клипове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко смених, но пак не става да играя KingsRoad в facebook  и пак си мога да гледам клипове.

Хм, здраве да е. То принципно може просто да не стига оперативна или видео памет. Де да знаем. Както писах по-рано, машинката е вече доста далеч като параметри от изискванията дори на някои съвременни мрежови геймки.

П.П. Хм, сега забелязах, че се търкалят две еднакви теми...Да няма проблеми и с левия бутон на мишката?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, здраве да е. То принципно може просто да не стига оперативна или видео памет. Де да знаем. Както писах по-рано, машинката е вече доста далеч като параметри от изискванията дори на някои съвременни мрежови геймки.

прав си няма спор! Но иначе има ли начин да разбера с кой flash player трябва да съм. П.П Опитах се да направя 128 MB като взема от RAM-та,но не стана :/ .

Да има 2 еднакви теми  за което съжалявам, но просто ми трябва помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.