Премини към съдържанието
Anne

Какво му е на Уиндоуса ми?

Препоръчан отговор

За втори път компютъра ми се рестартира! Някой знае ли какъв му е проблема и как да го оправи? Прилагам ви снимка:

http://dox.bg/files/dw?a=fe20e2a03c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За втори път компютъра ми се рестартира! Някой знае ли какъв му е проблема и как да го оправи? Прилагам ви снимка:

http://dox.bg/files/dw?a=fe20e2a03c

Обнови си Directx

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакво! Е, първия път качвах снимки във фейса, а втория просто си се появи отведнъж и това в рамките  на...............половин чаас мисля. Или 15 минути. :(

Кое? Как? Аз нито английски знам, нито имам кой знае каква компютърна грамотност! А човека, коойто ми помага, си легна. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакво! Е, първия път качвах снимки във фейса, а втория просто си се появи отведнъж и това в рамките  на...............половин чаас мисля. Или 15 минути. :(

Кое? Как? Аз нито английски знам, нито имам кой знае каква компютърна грамотност! А човека, коойто ми помага, си легна. :(

Пише ,че има проблеми с DirectX .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го оправя? Обясни стъпка по стъпка, ако може. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го оправя? Обясни стъпка по стъпка, ако може. :(

Първо виж дали ще стане ,ако си обновиш Directx .Но причината може да е другаде.

http://download.microsoft.com/download/1/7/1/1718CCC4-6315-4D8E-9543-8E28A4E18C4C/dxwebsetup.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнах снимката и не пише нищо за тая програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнах снимката и не пише нищо за тая програма.

dxg.sys е част от DirectX.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, както ми се спи, направо не ми се занимава. :( Едвам гледам, две не виждам, ще объркам нещо. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, както ми се спи, направо не ми се занимава. :( Едвам гледам, две не виждам, ще объркам нещо. :(

Остави го тогава  ,за по-късно. :) Кофти ,че е станало така.Просто ти казвам ,какво пише.Може да е и инфектиран,щом сам се рестартира.

Лека нощ !

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според номера на грешката имаш проблем с рамта. Вероятност има и да е влезнал боклук в слота.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анушка,възможно е да имаш проблеми с рам-паметта.Извади я,почисти контактните повърхности с гумича и пак я сложи на мястото и.Ако решиш,можеш да я тестваш с memtest86.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи го носиш на сервиз или чакаш човека, който ти помага да се събуди. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.